وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی گیلان

گیلان/برگزاری نشست هم اندیشی معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی گیلان با داروسازان صومعه سرا / حضور مسوول فنی در ساعات فعالیت داروخانه ها الزامی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان(وب دا)؛ دکتر زهرا حصاری - معاون غذا دارو دانشگاه علوم پزشکی گیلان، در این نشست با اشاره به جایگاه ویژه داروسازان در سلامت جامعه بر عزت و جایگاه یک داروساز به عنوان یک حکیم و اولین پزشکی که مراجعه کننده می تواند بی واسطه با آن در ارتباط باشد، تاکید کرد.

 در این نشست،  رعایت ضوابط و آیین نامه های جاری، توجه به تذکرات شفاهی و کتبی به منظور ارایه بهتر خدمات به جامعه و بهبود ارزشیابی داروخانه ها در شهرستان صومعه سرا توجه شد و حضور مسوول فنی در ساعات فعالیت داروخانه امری الزامی عنوان شد.

 در پایان داروسازان مسایل و مشکلات خود را در خصوص پرداخت دیرهنگام مطالبات داروخانه ها توسط تعدادی از سازمان های بیمه گر، کمبود برخی داروها، نوسانات قیمت دارو و ...ارایه کردند.

در این نشست، معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی گیلان، مدیر اداره نظارت بر دارو و مخدر دانشگاه، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان صومعه سرا، ریاست انجمن داروسازان استان و جمع کثیری از داروسازان شهرستان صومعه سرا حضور داشتند./ص

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٢٥ ارديبهشت ١٣٩٨ - ٠٧:١٤ / شماره خبر: ١٩٠٣٨٩ / تعداد نمايش: 83

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج