وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

ثبت‌نام 76 نفر برای انتخابات نظام پرستاری دانشکده علوم پزشکی آبادان

سرپرست دانشکده علوم پزشکی آبادان از ثبت‌نام 76 نفر برای عضویت در هیات مدیره نظام پرستاری‌های فعال در محدوده فعالیت این دانشکده خبر داد.

دکتر شکراله سلمان‌زاده صبح امروز در گفتگو با خبرنگار وب‌دا در آبادان اظهار داشت: در مجموع یکهزار و 227 نفر عضو نظام پرستاری در شهرستان‌های آبادان، خرمشهر و شادگان هستند که 29 نفر در آبادان، 21 نفر در خرمشهر و 26 نفر در شادگان برای حضور در انتخابات پنجمین دوره هیات مدیره نظام پرستاری نامزد شدند.

وی با اشاره به اینکه افراد یادشده در مشاغلی همچون پرستاری، کاردانی اتاق عمل و بهیاری مشغول به خدمت هستند افزود: دانشکده علوم پزشکی آبادان 3هیات مدیره نظام پرستاری مستقل دارد که بعد از تشکیل هیاتهای اجرایی و نظارت این شهرستان‌ها، تبلیغات برای ثبت‌نام داوطلبان از دهم اردیبهشت آغاز شد.

سرپرست دانشکده علوم پزشکی آبادان اضافه کرد: ثبت‌نام داوطلبان نامزدی در این انتخابات 24 اردیبهشت انجام شد و از امروز استعلام به منظور تایید صلاحیت ایشان آغاز می‌شود.

وی با بیان اینکه تبلیغات نامزدها از 11تیر تا 19تیر انجام می‌شود، بیان کرد: انتخابات پنجمین دوره نظام پرستاری در روز 21 تیرماه امسال برگزار می‌شود.

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٢٥ ارديبهشت ١٣٩٨ - ١١:٢٠ / شماره خبر: ١٩٠٤٠٧ / تعداد نمايش: 122

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج