وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

همدان/خانواده‌ای از شهرستان بهار دهمین اهدای عضو استان در سالجاری را رقم زد

خانواده مرحوم محمد ملکی، ازاهالی شهر بهار با اهدای اعضای بدن این مرحوم به سه نیازمند عضو زندگی دوباره بخشیدند.

به گزارش پایگاه خبری وب‌دا در همدان به نقل از روابط عمومی معاونت درمان، دکتر مجید حمیدی رئیس واحد فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا گفت: خانواده گرانقدرملکی که از اهالی شهر بهار استان همدان هستند با سخاوت و بزگواری اعضای بدن عزیز خود را اهدا کردند و با این حرکت خیر و خداپسندانه به سه فرد نیازمند عضو زندگی دوباره بخشیدند.

دکتر حمیدی ادامه داد: در کشور افراد زیادی شامل کودکان معصوم و اولیای خانواده‌ها ضمن تحمل سختی و مشکلات بسیار در نوبت پیوند هستند بنابراین با فرهنگ سازی و مشارکت خانواده افراد مرگ مغزی میتوان بخش بزرگی از مشکلات را برطرف کرد.

وی افزود: اهدای عضو افراد مرگ مغزی صرفا یک اقدام انسانه دوستانه و خداپسندانه است و هیچگونه هزینه ای به خانواده اهدا کننده پرداخت نمی‌شود

شادروان مرحوم محمد ملکی جوان 22 ساله چند روز گذشته بر اثر تصادف دچار ضایعه مرگ مغزی شد و حانواده اش با رضایت کامل دو کلیه و کبد این مرحوم را برای استفاده افراد نیازمند اهدا کردند.

معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا با تشکر از این خانواده ایثارگر برای آن مرحوم علو درجات و برای بازماندگان صبراز درگاه ایزد منان مسئلت می‌نماید.

 

یادش گرامی و روح پاکش قرین دریای رحمت بی کران حضرت حق

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٢٣ مرداد ١٣٩٨ - ٠٩:١٣ / شماره خبر: ١٩٤٠٧١ / تعداد نمايش: 110

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج