وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی تهران

برگزاری کارگاه بیان تصویری داده‌های آماری دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور/ تأکید بر مصورسازی داده‌ها و اطلاعات برای برنامه‌ریزی، سیاست‌گذاری و سنجش سیاست‌ها

نخستین کارگاه بیان تصویری داده‌های آماری دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور باهدف «تبادل تجربیات و انتقال درست دانسته‌ها به علاقه‌مندان» برگزار شد.

  گالری عکس 
در این کارگاه که به همت مدیریت آمار و فن‌آوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی تهران 15 مرداد 98 در سالن جی 6 سازمان مرکزی برگزار شد؛ دکتر علیرضا زرین آرا معاون بخش آمار مدیریت آمار و فن‌آوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی تهران در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی اظهار داشت: دانشگاه این توانایی و پتانسیل را در کل کشور دارد که چنین کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی را با هزینه کم برای همکاران دانشگاه‌های علوم پزشکی برگزار کند.
وی افزود: خوشبختانه نمایندگان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و افرادی که در کارگاه حضور داشتند این را تائید کردند که کارگاه از اهمیت و کارایی خوبی برخوردار بود.
دکتر زرین آرا با اشاره به هدف اصلی کارگاه، تصریح کرد: این کارگاه باهدف تبادل تجربیات و انتقال دانسته‌ها به علاقه‌مندان برگزار شد و امید داریم اطلاعات پایه‌ای و مناسبی را در اختیار شرکت‌کنندگان قرار داده باشیم.
وی یادآور شد: انتقال درست داده‌ها، اطلاعات و دانش، تبادل تجربیات به‌صورت روان و منطقی، شناسایی درست داده‌ها، نرم‌افزارها، واژه‌ها و ... ازجمله مواردی بود که در این کارگاه موردبحث قرار گرفته است.
معاون بخش آمار مدیریت آمار و فن‌آوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی تهران ادامه داد: با توجه به اینکه یک دوره این کارگاه را به‌صورت درون‌سازمانی برای همکاران برگزار کرده بودیم و این دومین کارگاه در همین راستا بود خوشحالیم توانستیم دانشی که مدنظر داشتیم را به‌صورت عملی و درست انتقال دهیم، امید است که این فرآیند برای همه مفید واقع شود.
توضیح اینکه؛ این کارگاه برای شرکت‌کنندگان امتیاز آموزش ضمن خدمت از سوی وزارت بهداشت را دارد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ٢٦ مرداد ١٣٩٨ - ١٤:٥٥ / شماره خبر: ١٩٤١٨٧ / تعداد نمايش: 108

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج