وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

وبدا-اسدآباد / دکتر مخصوصی: بیمار خط قرمز ما است

بازدید ۵ ساعته رئیس دانشکده از بیمارستان حضرت قائم(عج)

دکتر مخصوصی: بیمار خط قرمز ما است.

دکتر بهنام رضا مخصوصی صبح امروز به اتفاق معاونین؛ توسعه مدیریت و منابع و درمان و همچنین رئیس دفتر حوزه ریاست، بازدید ۵ ساعته‌ای از بیمارستان حضرت قائم(عج) انجام داد.

به گزارش وبدا-اسدآباد، رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اسدآباد در این بازدید، مشکلات بخش‌های مختلف بیمارستان را به تفکیک، بررسی و جهت رفع موانع موجود، دستورات لازم را صادر نمود.

ملاقات بیماران از دیگر برنامه‌های دکتر مخصوصی در طول این بازدید بود و رئیس دانشکده از نزدیک بر ارائه خدمات به مراجعین و بیماران بستری نظارت کرد.

در ادامه بازدید سرزده رئیس دانشکده از بیمارستان، جلسه‌ای به ریاست دکتر مخصوصی و با حضور دکتر حیدری معاون توسعه، دکتر شفیقیان معاون درمان، حسن کرمی پایدار رئیس دفتر حوزه ریاست و مسئولین بیمارستان در دفتر ریاست بیمارستان تشکیل شد.

دکتر مخصوصی ضمن تشکر از زحمات معاونت درمان، رئیس، مدیریت، مترون، مسئولین و کلیه کارکنان زحمتکش بیمارستان بر ادامه روند خدمت رسانی مطلوب و بدون وقفه به بیماران و مراجعین، تاکید کرد.

رئیس دانشکده در این جلسه ضمن بیان این نکته که بیمارستان قلب دانشکده است، تصریح نمود؛ رضایتمندی مردم و مراجعین از نخستین اولویت‌های ما است.

دکتر بهنام رضا مخصوصی بیان داشت؛ مشکل کمبود نیرو، مشکل مشترک همه بخش‌هاست که البته با مهندسی درست نیرو، می‌توان بهترین خدمات را با همین نیروهای مجرب ارائه کرد.

رئیس دانشکده ضمن با اهمیت شمردن کارهای عمرانی دانشکده، تاکید نمود؛ کارهای عمرانی، آبرومندی سیستم است و خدمت رسانی به مراجعین باید با احترام به بیماران و در فضایی مناسب و آبرومند صورت پذیرد.

دکتر مخصوصی ضمن بیان این نکته که؛ بیمار خط قرمز ما است، افزود؛ خدمت به سیستم سلامت و بیمارستان، خدمت به خود ما است و همه ما در ارائه مطلوب خدمات، مسئولیم.

جذب اعتبارات جدید جهت زیباسازی و هتلینگ بخش‌ها، از دیگر محورهای سخنان دکتر مخصوصی در این نشست بود و رئیس دانشکده بر انجام هتلینگ بخش‌های پُست پارتوم و تکمیل بخش اطفال تاکید کرد.

راه‌اندازی اتاق عمل چهارم و پیگیریِ جانمایی و شروع پروژه محل استقرار دستگاه M.R.I از تاکیدات بخش پایانی صحبت‌های دکتر مخصوصی در این نشست ۲ ساعته بود.

این بازدید راس ساعت ۱۶ به پایان رسید.

جهت مشاهده عکسهای این بازدید اینجا کلیک نماییددانلود فايل : bazdid-dr-makhsusi-bimarestan-ghaeam-26-mordad-1398.rar ( 4075KB )

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ٢٦ مرداد ١٣٩٨ - ١٨:٢١ / شماره خبر: ١٩٤١٨٨ / تعداد نمايش: 82

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج