وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

كاشان/مرکز خدمات جامع سلامت حسین آباد و خانه بهداشت علی آباد به بهره برداری رسید

به مناسبت هفته دولت، مرکز خیرساز خدمات جامع سلامت کریمشاهی حسین آباد کویر و خانه بهداشت علی آباد فخره با حضور رئیس دانشگاه، نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس، معاونین بهداشتی و توسعه و جمعی از مسئولین روز پنج شنبه مورخ 7/6/98 به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان در این مراسم، اظهار داشت: مرکز خدمات جامع سلامت کریمشاهی در زیربنا 343 متر مربع و با هزینه 5 میلیارد و 500 میلیون ریال احداث شد.

دکتر ابراهیم کوچکی گفت: سه میلیارد ریال توسط خیر گرامی حاج ابوالفضل کریمشاهی برای مرکز خدمات جامع سلامت حسین آباد و مابقی توسط دانشگاه هزینه شده است.

وی، از زحمات خیرین سلامت به خصوص خانواده  کریمشاهی که برای سلامت جامعه چنین اقدام شایسته ای را انجام داده اند، تقدیر و تشکر کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان، با اشاره به اینکه یکی از برکات زندگی خیرین انجام چنین اموری است، افزود: خداوند فرموده هرچه کار خیر انجام دهید بیشتر از آن را جبران می کند.

وی، در ادامه به ساخت خانه بهداشت علی آباد فخره در زیربنا 193 مترمربع اشاره کرد و افزود: این خانه بهداشت با هزینه 3 میلیارد و 530 میلیون ریال از محل اعتبارات دانشگاه احداث شده است.

دکتر کوچکی تصریح کرد: ارائه خدمات پزشکی، بهداشتی برای گروه های هدف شامل مادران باردار، نوزادان، دانش آموزان، میانسالان، سالمندان، خدمات دارویی، پرستاری، مبارزه با بیماری ها، بهداشت محیط و حرفه ای از جمله اقدامات بهداشتی و درمانی این خانه بهداشت می باشد.

لازم به ذکر است با پیگیری معاون بهداشتی دانشگاه خانه بهداشت حسین آباد به مرکز خدمات جامع سلامت حسین آباد ارتقاء یافت.

 

 

 

نسخه چاپي ارسال به دوست

يکشنبه ١٠ شهريور ١٣٩٨ - ٠٨:٤٨ / شماره خبر: ١٩٤٦٣٥ / تعداد نمايش: 30

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج