وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی ساوه؛

رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه: پیام واقعه عاشورا فرای اعصار و زمان است و نگاه عمیق و همه جانبه به آن وظیفه مهمی است که بر ضمه همه ماست

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی ساوه، جلسه هیئت رئیسه دانشکده علوم پزشکی به ریاست دکتر نیک ­روش در هفدهم شهریور ماه سالجاری با حضور اعضا برگزار شد.

دکتر عباس نیک­ روش رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه در آغاز جلسه گفت: واقعه کربلا رسالت بزرگی را بر دوش همه ما نهاده است و آن درک و شعور عظمت واقعه و حفظ اصالت این واقعه بزرگ همراه با شور حسینی است.

وی افزود: هدف و راه امام حسین (ع) ادامه رسالت پیامبران الهی است. آنجا که حضرت ابراهیم (ع) پس از فرمان الهی با فائق آمدن بر نفس، فرزند خود را به قربانگاه برد. اوج این ایثار و عشق را در صحنه کربلا و در اقدام امام حسین (ع) می­­­ توان دید که با کاری عاشقانه و فرا اخلاقی از آزمون بزرگ خداوند سرافراز بیرون می ­آید و در طول تاریخ ماندگار می­ گردد.

دکتر نیک ­روش بیان کرد: اقدام امام حسین (ع) در صحنه کربلا، وظیفه مهمی را برعهده همه ما در طول تاریخ بشریت گذاشته است که حفظ اصالت راه و هدف ایشان با نگاه عمیق و همه جانبه به پیام واقعه عاشورا و ادامه راه و منش امام حسین (ع) و یاران با وفایشان است.

نسخه چاپي ارسال به دوست

يکشنبه ١٧ شهريور ١٣٩٨ - ١٣:٥٠ / شماره خبر: ١٩٤٩٣١ / تعداد نمايش: 164

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج