وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز

به مناسبت گردهمایی جهانی اربعین حسینی؛ اعزام نیروهای حفاظت فیزیکی و حراست دانشگاه علوم پزشکی شیراز به مراکز درمانی و بهداشتی قصرشیرین

به مناسبت گردهمایی جهانی اربعین حسینی و با هدف برقراری و افزایش نظم و امنیت در مراکز بهداشتی و درمانی قصرشیرین، دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز همانند سال های گذشته، یازده نفر از نیروهای حفاظت فیزیکی و حراست دانشگاه را به مرز خسروی اعزام کرد.
 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، مدیر حراست دانشگاه گفت: یازده نفر از نیروهای حفاظت فیزیکی و حراست دانشگاه از امروز تا بیست و دوم مهر سال جاری در مراکز بهداشتی و درمانی قصرشیرین که به ارایه خدمات سلامت به زوار امام حسین(ع) در مرز خسروی می پردازند، خدمات رسانی می کنند.

دکتر«عبدالحسین فرح بخش» با تاکید بر اینکه حفظ امنیت و برقراری نظم در مراکز خدمات رسانی سلامت از وظایف نیروی حفاظت فیزیکی و حراست دانشگاه است، افزود: همانند سال های گذشته تلاش می شود تا برای خدمات رسانی بهتر سلامت به مردم به ویژه زائران کربلا، همکاری لازم در این مراکز به نحو مطلوب انجام شود.

 

او ضمن بدرقه نیروهای حفاظت فیزیکی و حراست دانشگاه، از آنان خواست تا با تعامل و برقراری نظم و آرامش در مراکز بهداشتی و درمانی مرز خسروی، برای ارایه خدمات مطلوب تلاش کنند./۱۰۳

پایان خبر

نسخه چاپي ارسال به دوست

يکشنبه ١٤ مهر ١٣٩٨ - ١٤:٢٣ / شماره خبر: ١٩٥٩٩٤ / تعداد نمايش: 27

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج