وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت تشکیل شد؛ نشست مشترک مجمع خیرین سلامت استانبا حضور معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت
تشکیل شد؛
نشست مشترک مجمع خیرین سلامت استان
دکتر سیما سادات لاری در سفر یکروزه به استان زنجان در نشست مشترک مجمع خیرین سلامت استان زنجان حضور یافت.
پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی وب‌دا – زنجان، ظهر پنجشنبه سی‌ام آبان ماه سال‌جاری دکتر سیما سادات لاری و هیات همراه باحضور در استان زنجان در نشست مشترک مجمع خیرین سلامت استان زنجان حضور یافت.
معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت ضمن بازدید از بیمارستان خیریه حضرت ولیعصر (عج) در جلسه‌ای که باحضور اعضای مجمع خیرین سلامت استان تشکیل شد، حضور یافت.
رییس دانشگاه علوم پزشکی زنجان در این جلسه با اشاره به اینکه برای دانشگاه توفیقی حاصل شد تا در خدمت معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، همراهان و مدیران کل حوزه فرهنگی و دانشجویی باشد و با تعامل فی‌مابین و حمایت‌های این حوزه؛ رشد و توسعه هرچه بیشتر دانشگاه رقم زده شود.
دکتر پرویز قزلباش با اشاره به بازدید صورت گرفته از بیمارستان خیریه حضرت ولیعصر (عج)؛ افزود: این بیمارستان از بنیان‌های مهم و استاندارد حوزه درمان است که توسط مجتمع خیریه پزشکی ولیعصر (عج) ساخته شد و در اختیار دانشگاه قرار گرفت.
وی تصریح کرد: افتتاح این بیمارستان در سال ۷۸ در یک فضای بسیارخوب، آبرومندانه، مناسب و استاندارد موجب شد خدمت‌رسانی درمانی و تخصصی با کیفیت به مردم ارائه شود.
دکتر لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت نیز در این جلسه از خیرین استان درخواست کرد که در حوزه احداث خوابگاه‌های دانشجویی نیز ورود کنند.
در ادامه این جلسه خیرین حوزه سلامت استان به بیان نظرات و ارائه پیشنهادات خود پرداختند.

نسخه چاپي ارسال به دوست

پنج شنبه ٣٠ آبان ١٣٩٨ - ١٣:٣٠ / شماره خبر: ١٩٧١٧٦ / تعداد نمايش: 70

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج