وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

به دبیری معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی آبادان برگزار شد

کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی منطقه جنوب غرب استان خوزستان

چهارمین کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی منطقه جنوب غرب استان خوزستان به دبیری معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی آبادان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار وب‌دا از آبادان، این گارگروه با حضور فرمانداران، معاونین، شهرداران، روسای ادارات مرتبط با حوزه سلامت در شهرهای آبادان، خرمشهر و شادگان و به ریاست دکتر ربیعی، معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه آبادان و دبیری دکتر یلالی، معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی آبادان پیش از ظهر امروز در محل فرمانداری ویژه آبادان برگزار شد.

در این جلسه مواردی همچون گزارش ۹ماهه و بررسی آخرین وضعیت آب آشامیدنی در منطقه، ساماندهی عرضه دام زنده، اجرای طرح بسیج سلامت نوروزی در ایام نوروز سال ۱۳۹۸ و پیگیری مصوبات جلسه قبل مورد بحث قرار گرفت.

در این نشست همچنین موضوعات جدیدی همچون طرح شهروند سالم، راه‌اندازی کیوسک سلامت در پارک‌ها با مشارکت شهرداری‌ها و دیوارنویسی با مضامین بهداشتی نیز مطرح شد.

در ابتدای این جلسه سرپرست جدید معاونت بهداشت دانشکده علوم پزشکی آبادان،  سرپرست مرکز بهداشت آبادان و دبیر مشارکتهای اجتماعی دانشکده علوم پزشکی نیز به عنوان اعضای جدید این کارگروه به سایر اعضا معرفی شدند.

نسخه چاپي ارسال به دوست

يکشنبه ٧ بهمن ١٣٩٧ - ١١:٤٠ / شماره خبر: ١٨٦٢٠٠ / تعداد نمايش: 124

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج