وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

آیت الله سعیدی:

اجرای طرح تحول نظام سلامت از اقدامات ارزشمند است/اورژانس، عدالت اجتماعی را گسترش داد

تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) بیان داشت: اجرای طرح تحول نظام سلامت توسط دکتر هاشمی، یکی از اقدامات و افتخارات ارزنده به شمار می رود که از تلاش های صورت گرفته قدردانی و سلام بنده را به ایشان برسانید.

 

به گزارش وبدا، آیت الله سعیدی امروز در دیدار سرپرست سازمان اورژانس کشور طی سخنانی به فعالیت ها و نقش دکتر هاشمی در وزارت بهداشت اشاره کرد و گفت: ایشان از وزرای محبوب و مورد احترام در کشور هستند که با تمام توان در راستای خدمات رسانی به مردم تلاش می کنند.

 

وی بیان داشت: اجرای طرح تحول نظام سلامت توسط دکتر هاشمی، یکی از اقدامات و افتخارات ارزنده به شمار می رود که از تلاش های صورت گرفته قدردانی و سلام بنده را به ایشان برسانید.

 

امام جمعه قم فعالیت های اورژانس را مد نظر قرار داد و گفت: مردم ما با انقلاب، کشور را احیا کردند تا افراد خدوم به سر کار آمده و در راستای خدمات رسانی به آنها گام بردارند که یکی از این خدمات صورت گرفته توسط اورژانس در حال انجام است.

 

آیت الله سعیدی تاکید کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، عدالت در خدمات رسانی گسترش یافت که نمونه آن فعالیت های اورژانس و بهداشت و درمان است که حتی در روستاهای کشور نیز این خدمات ارائه می شود.

 

تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) گفت: شما حق حیات به مردم دارید که این حق بزرگی است و پاداش شما در قیامت است که باید همواره با اخلاص و صفا این کارها را دنبال کنید.

 

وی در ادامه به جایگاه شهر مقدس قم اشاره کرد و گفت: قم دارای جایگاه بسیار بالایی است و از سوی دیگر در موقعیت استراتژیکی هم قرار گرفته که فعالیت های اورژانس را گسترده تر کرده است و از این رو انتظار است تا خدمات در قم بیشتر شود.

 

آیت الله سعیدی تاکید کرد: باید بدانیم که ایمان شرط رکنی و اصلی اقتدار نظام است و باید با تمام توان دقت نظر داشته باشیم و در راستای گسترش خدمات بکوشیم./130/201

نسخه چاپي ارسال به دوست

يکشنبه ٢٢ مهر ١٣٩٧ - ١٥:٥٢ / شماره خبر: ١٨٢٢٩٥ / تعداد نمايش: 823

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج