وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

رییس بیمارستان شهید هاشمی نژاد مشهد خبر داد:

فعال شدن ۲۱ درمانگاه در کلینیک ویژه شهید هاشمی نژاد مشهد

 
رییس بیمارستان شهید هاشمی نژاد از مراکز زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد از فعال شدن ۲۱ درمانگاه در دو شیفت کاری در کلینیک ویژه این مرکز خبر داد.
 
به گزارش وبدا، دکتر موسوی با بیان اینکه کلینیک ویژه شهید هاشمی نژاد در راستای ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصی راه اندازی شده است، اظهار داشت: از زمان راه اندازی این کلینیک، میزان مراجعه به این مرکز ۵۰ درصد افزایش یافته است.
 
وی با بیان اینکه نوبت دهی در این کلینیک به دو شکل حضوری و اینترنتی انجام می شود، خاطرنشان کرد: در این کلینیک علاوه بر حضور پزشکان متخصص و فوق تخصص درمانی، اساتید دانشگاهی و اعضای هیات علمی نیز از گروه های مختلف به منظور آموزش دانشجویان حضوری فعال دارند.
 
رییس بیمارستان شهید هاشمی نژاد افزود: به منظور تکریم ارباب رجوع در این کلینیک برای نخستین بار میز خدمت راه اندازی شده تا ضمن پاسخگویی به سوالات مراجعین، به شکایات و انتقادات آنها نیز در کوتاه ترین زمان رسیدگی و نسبت به رفع آن در صورت امکان اقدام شود.
 
دکتر موسوی با بیان اینکه به منظور گسترش خدمات از ابتدای آذر ماه، آزمایشگاه سرپایی نیز در این مرکز راه اندازی شده است، گفت: همچنین واحد شیمی درمانی این مرکز نیز با ۱۴ تخت فعال آماده خدمات رسانی به بیماران است.
 
وی با اشاره به اینکه گسترش و ارتقای خدمات به مردم مهمترین هدفی است که دنبال می شود، افزود: بدین منظور به زودی واحد دندانپزشکی، رادیولوژی و سونوگرافی نیز در این مرکز راه اندازی می شود.
 
گفتنی است، کلینیک ویژه شهید هاشمی نژاد مهر ماه امسال با زیر بنای چهار هزار و ۵۰۰ متر مربع در ۵ طبقه و با هزینه ای بیش از ۲۴ میلیارد تومان به منظور گسترش خدمات تخصصی، فوق تخصصی و پاراکلینیکی به مردم منطقه راه اندازی شده است./140/205

نسخه چاپي ارسال به دوست

يکشنبه ٢٥ آذر ١٣٩٧ - ٠٩:٥٦ / شماره خبر: ١٨٤٧٩٢ / تعداد نمايش: 612

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج