وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

در مراسم تجلیل از داوطلبان سلامت سراوان و میرجاوه عنوان شد:

بهره مندی از مشارکت 10 هزارداوطلب سلامت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، ناب ترین فرصت اجتماعی شدن سلامت

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در میرجاوه گفت: دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با مشارکت 10 هزار نفر از داوطلبان سلامت یکی از دانشگاه های پیشگام در زمینه جذب داوطلبان سلامت در کشور است.

به گزارش وبدا، دکتر سید مهدی طباطبایی در همایش تجلیل از داوطلبان سلامت شهرستان میرجاوه با بیان اینکه داوطلبان سلامت با مشارکت فعال در همه برنامه های سلامت استان، جلوه زیبایی از حضور فعالانه خود را به منصه ظهور گذاشته اند، اظهار داشت: با اقدامات پیشگیرانه و همکاری با تیم های سلامت در ارتقای شاخص های سلامت گام های موثری برداشته شده است.

وی در ادامه افزود: خدمات داوطلبان سلامت در استقبال و ارائه خدمات به زائرین پاکستانی بر هیچکس پوشیده نیست، بر این اساس مصمم هستیم که از خدمات همه داوطلبان سلامت در سراسر استان تجلیل کنیم.

براساس این گزارش، دکتر احمدی مقدم، سرپرست شبکه بهداشت و درمان میرجاوه نیز ضمن تقدیر از فعالیت داوطلبان سلامت، گفت: حدود 400 داوطلب سلامت در مراکز خدمات جامع سلامت میرجاوه و 50 همیار واکسن در زمینه ارتقای سلامت و کاهش بار بیماری های واگیر و غیر واگیر در این منطقه مرزی تلاش می کنند.

همچنین دکتر یوسفی، سرپرست شبکه بهداشت و درمان سراوان نیز در مراسمی که به همین منظور در سراوان برگزار شد، داوطلبان سلامت را یکی از بهترین عناصر جامعه دانست و تصریح کرد: این داوطلبان بدون هیچگونه چشمداشت معنوی و با نیت انسان دوستانه در برنامه های سلامت مشارکت می کنند.

وی در ادامه گفت: بیش از 2300 داوطلب سلامت در حوزه شهرستان سراوان و 230 همیار واکسن با جدیت در برنامه های کاهش مالاریا، سلامت مادران باردار، همکاری با بهورزان و اطلاع رسانی و بیماریابی با تیم های سلامت همکاری می کنند.

همچنین در مراسم تجلیل از داوطلبان سلامت از خدمات دکتر هادی نظری، مدیر سابق شبکه بهداشت و درمان میرجاوه نیز تجلیل شد./119

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٢٧ آذر ١٣٩٧ - ١٠:٤٤ / شماره خبر: ١٨٤٨٦٠ / تعداد نمايش: 368

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج