وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

رییس دانشگاه علوم پزشكي کرمانشاه عنوان کرد:

نقش مهم آموزش خودمراقبتي در افراد با راه اندازي كلينيك هاي پرستاري و واحدهاي آموزش به بيمار/ مراکز مراقبت پرستاری در منزل در زمینه کاهش هزینه های نظام سلامت و کاهش ضريب تخت، نقش مهمی دارند

 
رییس دانشگاه علوم پزشكي کرمانشاه گفت: راه اندازي كلينيك هاي پرستاري و واحدهاي آموزش به بيمار، نقش مهمي در آموزش خودمراقبتي در افراد دارند.
 
به گزارش وبدا، دکتر محمودرضا مرادی در جلسه هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه که با حضور دکتر مریم حضرتی، معاون پرستاری وزارت بهداشت و دکتر مریم رسولی، مدیرکل دفتر ارتقای سلامت پرستاری برگزار شد، با بیان این مطلب، اظهارداشت: در صورت ابلاغ مجوز جذب دانشجویان دکترای پرستاری در دانشکده پرستاری کرمانشاه، آمادگی برای جذب و افزایش اعضای هیات علمی پرستاری را داریم.    
 
وی ضمن قدردانی از اقدامات مدیریت پرستاری کرمانشاه و اظهار رضایت در این خصوص، گفت: این مهم، جز با تلاش و همدلی مدیران پرستاری و پرستاران عزيز به دست نیامده است.  
 
دکتر مرادی با استقبال از توسعه پرستاری سلامت جامعه، افزود: مراکز مراقبت پرستاری در منزل در زمینه کاهش هزینه های نظام سلامت و کاهش ضريب تخت، نقش مهمی دارد.    
 
رییس دانشگاه علوم پزشكي کرمانشاه، آموزش به بیمار و آموزش های خودمراقبتی را مورد تاکید قرار داد و گفت: کلینیک های پرستاری در این زمینه کمک شایانی خواهند کرد و دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به این موضوع اعتقاد کامل دارد و راه اندازی این کلینیک ها را در دستور کار داریم.

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ١ دی ١٣٩٧ - ٠٩:٠٥ / شماره خبر: ١٨٤٩٤٦ / تعداد نمايش: 697

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج