وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار عنوان کرد:

ارتقای کمی و کیفی خدمات رفاهی دانشجویان / رشد ۳۵ درصدی پرداخت وام صندوق رفاه

 
 
مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: ارتقای کیفیت خدمات دانشجویی و افزایش ظرفیت و بهبود خوابگاه ها از جمله اولویت های کاری دانشگاه در چند سال اخیر بوده و اقدامات موثری در این زمینه انجام شده است.
 
به گزارش وبدا، مهدی معتکف فر اظهار داشت: دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در چند سال اخیر، بیشترین تلاش خود را جهت ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت به دانشجویان همراه با افزایش رضایتمندی به کار گرفته است.
 
وی با اشاره به ضرورت فراهم كردن زمینه ایجاد مدیریت واحد خدمات رفاهی دانشجویی در راستای انسجام بخشی و سازماندهی مناسب، افزود: ارتقای کیفیت خدمات دانشجویی و افزایش ظرفیت و بهبود خوابگاه ها از جمله اولویت های کاری دانشگاه در چند سال اخیر بوده و اقدامات موثری در این زمینه انجام شده است.
 
مدیر دانشجويي دانشگاه علوم پزشكي سبزوار با بیان اینکه قطعا یکی از برنامه‌های ما تعامل و صحبت با دانشجویان و بررسی مشکلات احتمالی در  شورای صنفی است، بیان كرد: مشکلات صنفی و مطالبات دانشجویان، پیگیری، ثبت و بررسي می شود تا بتوانیم در جهت حل این مشکلات، گام های موثری برداریم.
 
معتکف فر در ادامه اضافه کرد: نظارت مستمر بر تأمین و تهیه مواد اولیه غذایی سالم و نظارت بر طبخ و توزیع غذا در وعده های نهار و شام و همچنین برنامه ریزی و تنظیم برنامه غذایی متناسب با فصل از جمله اقداماتی است که در راستاي تغذیه سالم توسط کارشناسان مربوطه انجام می گیرد. 
 
وی گفت: پخت غذا در دانشگاه کاملا صنعتی شده و میزان رضایتمندی دانشجویان از غذا مطلوب است و در هر ترم، دوبار، بسته صبحانه بین دانشجویان خوابگاهی توزیع می شود.
 
مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشكي سبزوار با بيان اينكه توسعه ورزش همگانی به عنوان ورزش پایه که می‌تواند زمینه نشاط و شادابی دانشجویان را فراهم کند از جمله برنامه‌های محوری دانشگاه است، گفت: به منظور تشویق دانشجویان به فعالیت های ورزشی، تجهیزات ورزشی مورد نیاز و مسابقات مختلف ورزشی اعم از داخلی و بین دانشگاهی ایجاد شده است تا دانشجویان بتوانند اوقات فراغت خود را با ورزش سپری كنند.
 
معتکف فر با بیان اینکه صددرصد متقاضیان خوابگاه از امکانات رفاهی بهره مند شده اند، تصریح کرد: ایجاد فضای اتاق مهمان، پذيرش دانشجویان و والدین دانشجویان، ایجاد فضای مهمانسرا در خوابگاه هاي دخترانه و پسرانه و پذیرش دانشجویان ارشد، راه اندازی سوئیت ویژه دانشجویان متاهل و راه اندازی واحد سلامت جهت ارائه خدمات پزشکی و مشاوره و خدمات سلامت روان از جمله اقدامات انجام شده در راستاي رفاه حال دانشجویان خوابگاهی است.
 
مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشكي سبزوار با اشاره به رشد ٣٥ درصدی پرداخت وام به دانشجویان تصریح کرد: بیش از ۶۰۰ میلیون تومان وام صندوق رفاه در سال تحصیلی جاری به ٧٣٠ نفر از دانشجویان متقاضی وام، پرداخت شده است.
 
گفتني است، دانشگاه علوم پزشکی سبزوار دارای ٤ دانشکده با بیش از ٢ هزار دانشجو در رشته های مختلف تحصیلی، ارائه آموزش علوم پزشکی را در غرب خراسان رضوی بر عهده دارد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٤ دی ١٣٩٧ - ١٠:٥٠ / شماره خبر: ١٨٥٠٨١ / تعداد نمايش: 358

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج