وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

رییس دانشکده علوم پزشکی شوشتر اعلام کرد:

رکوردزنی اولین بیمارستان محلی کشور در منطقه سیل زده شعیبیه شوشتر در ویزیت پزشک متخصص در یک روز


رییس دانشکده علوم پزشکی شوشتر اعلام کرد: اولین بیمارستان محلی کشور در منطقه سیل زده شعیبیه شوشتر، در ویزیت پزشک متخصص در یک روز، رکورد زد. 

به گزارش وبدا، رییس دانشکده علوم پزشکی شوشتر گفت: ۶۰۰ نفر از مردم سیل زده بخش شعیبیه شوشتر روز پنجشنبه در اولین بیمارستان محلی کشور در شعیبیه شوشتر توسط پزشکان متخصص ویزیت شدند.

دکتر فرهاد ابول نژادیان در ادامه افزود: ۱۵۶ مورد ویزیت داخلی، ۷۰ مورد ویزیت زنان، زایمان و نازایی، ۱۳۰ مورد ویزیت ارتوپدی و ۱۴۴ مورد ویزیت تخصصی پوست،  همچنین  ۱۵ ویزیت توسط متخصص روانپزشکی و ۷۵ مورد ویزیت تخصصی اطفال در روز پنجشنبه در بیمارستان محلی شعیبیه ثبت شد.

وی ادامه داد: تمامی این ویزیت های تخصصی برای سیل زدگانی که در کمپ های اسکان موقت شناسایی و ارجاع شده بودند انجام شده و ویزیت،خدمات پرستاری و نسخ دارویی برای این بیماران کاملا رایگان بوده که در نوع خود عملکردی شایسته تقدیر است.

دبیر شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان شوشتر در پایان خاطرنشان کرد: از همه پزشکان و کارکنان دانشکده علوم پزشکی و موسسه خیریه راه ایمان که برای کمک به سیل زدگان و انجام این ویزیت های تخصصی تلاش های زیادی انجام دادند و برای همه خدمتگزاران به مردم، طول عمر با عزت، توفیق روز افزون و سلامتی از درگاه خداوند بزرگ طلب می کنم.

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ٢٤ فروردين ١٣٩٨ - ٠٩:١٤ / شماره خبر: ١٨٨٩١٥ / تعداد نمايش: 452

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج