وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

معاون تحقيقات و فناوري دانشگاه علوم پزشکی بیرجند خبر داد:

برگزاری اولين كنفرانس ملي سيستم ها و فناوري هاي محاسباتي مراقبت از سلامت در بیرجند

معاون تحقيقات و فناوري دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از برگزاري اولين كنفرانس ملي سيستم ها وفناوري هاي محاسباتي مراقبت از سلامت (CHEST 2019)  خبر داد.

به گزارش وبدا، دكتر طوبي كاظمي در اين خصوص افزود: جلسه اي در معاونت تحقيقات و فناوري دانشگاه با حضور مسئولين اين حوزه و دبير كنفرانس و دبير علمي حوزه پزشكي كنفرانس برگزار شد تا آخرين وضعيت برگزاري كنفرانس بررسی شود.

وي با اعلام اينكه حدود 100 مقاله از ايران و كشورهاي پاكستان و عراق به دبيرخانه همايش ارسال شده است، خاطرنشان كرد: با بررسي هاي انجام شده تعداد 13 مقاله به صورت سخنراني  (ORAL)و نيز بيش از 20 مقاله به صورت پوستر پذيرفته شده است.

معاون تحقيقات دانشگاه با بيان اينكه كنفرانس طي دو روز 28 و 29 فروردين ماه جاري به ميزباني دانشگاه بيرجند برگزار مي شود، تصريح كرد: در این كنفرانس، دكتر حسين وطن پور، ریيس دفتر توسعه فناوري سلامت وزارت بهداشت، دكتر زرين مينوچهر، نایب ریيس انجمن بيوانفورماتيك ايران و نيز دكتر فاتحي و دكتر اربابي به ترتيب از دانشگاه هاي كوئينزلند استراليا و اوترخت هلند سخنراني خواهند کرد.

دكتر كاظمي افزود: همچنین دو كارگاه واقعيت مجازي در پزشكي و توسعه پزشكي از راه دور در خراسان جنوبي نيز همزمان با اين كنفرانس برگزار خواهد شد.302/111

نسخه چاپي ارسال به دوست

يکشنبه ٢٥ فروردين ١٣٩٨ - ١٢:٠٩ / شماره خبر: ١٨٨٩٧٦ / تعداد نمايش: 515

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج