وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

رییس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان خبر داد:

افزایش فضاهای بهداشتی، درمانی و آموزشی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به بیش از 110 هزار متر مربع


رییس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان خبرداد: با تکمیل پروژه های در حال احداث دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، 110 هزار و 52 متر مربع به مجموعه فضاهای بهداشتی - درمانی و آموزشی این دانشگاه افزوده خواهد شد.

به گزارش وبدا، دکتر سید محمد هاشمی شهری ،رییس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با بیان این مطلب گفت: در حال حاضر 2 پروژه احداث بیمارستان، 5 مرکز تسهیلات زایمانی، 10 پایگاه خدمات جامع سلامت شهری، 2 آموزشگاه بهورزی، 6 مرکز جامع خدمات روستایی، 10 پایگاه اورژانس و 68 پروژه دیگر در شهرستان های تابعه این دانشگاه مراحل مختلف ساخت و ساز را طی می کنند.

وی ادامه داد: برای ساخت مجموع این پروژه ها بیش از 2 هزار میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با بیان اینکه اولویت ما بهره برداری از مراکز ارائه خدمت با هدف ارتقای استانداردهای مورد نیاز این فضاهاست خاطرنشان کرد: همزمان با انجام مراحل احداث، پیگیری لازم جهت تهیه تجهیزات پزشکی و جذب نیروی انسانی مورد نیاز در حال انجام است تا بلافاصله پس از تکمیل،برای افزوده شدن به چرخه ارائه خدمت اقدام شود.

دکتر هاشمی همچنین تاکید کرد: توجه به کیفیت ساخت این بناها از اهمیت فراوانی برخوردار است، به همین جهت دفتر منابع فیزیکی و نظارت بر طرح های عمرانی با حساسیتی دو چندان بر اجرای آنها نظارت می کند.302/119

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٤ ارديبهشت ١٣٩٨ - ١٠:١٧ / شماره خبر: ١٨٩٣٦٧ / تعداد نمايش: 416

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج