وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

رییس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان اعلام کرد:

توسعه خدمات سلامت به مادران باردار با اقدام خیر خواهانه و مشارکت خیرین سلامت


رییس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان اعلام کرد: پروژه تسهیلات زایمانی شهرک دامداران زاهدان با مشارکت 3 میلیارد ریالی خیرین سلامت تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید و با این حرکت خیر خواهانه در آینده ای نزدیک دامنه خدمات سلامت به مادران باردار گسترش خواهد یافت.

به گزارش وبدا، دکتر سید محمد هاشمی شهری، رییس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در نشستی با حضور نمایندگان مجمع خیرین سلامت ضمن تقدیر از نقش خیران سلامت خاطر نشان کرد: در چند سال اخیر مشارکت خیرین در برنامه های سلامت باعث توسعه خدمات سلامت در مناطق محروم شده است.

وی ادامه داد: با توجه به اهمیت دادن خیرین سلامت به راه اندازی پروژه هایی که از اولویت ارائه خدمات به مردم برخوردار است، افزود: یکی از پروژه های در حال ساخت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان تسهیلات زایمانی المهدی زاهدان است که مقرر شد، خیرین سلامت در تکمیل این پروژه مشارکت نمایند.


وی ابراز امیدواری کرد: با راه اندازی مرکز تسهیلات زایمانی در منطقه دامداران زاهدان خدمات قابل توجهی به مادران باردار و ترویج زایمانهای طبیعی ارائه خواهد شد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان افزود: در حوزه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان بیش از 30 پروژه بهداشتی ودرمانی در حال ساخت وجود دارد که در صورت مشارکت خیرین سلامت در سریعترین زمان ممکن به بهره برداری خواهد شد و موجب توسعه خدمات سلامت خواهد شد.

دکتر هاشمی شهری تصریح کرد: پس از طرح تحول سلامت حدود 300 پروژه بهداشتی و درمانی در مناطق استان عملیات اجرایی آن آغاز شده است که از این تعداد 82 پروژه را به بهره برداری رسیده است و در حال ارائه خدمات سلامت به مردم است.302/119

نسخه چاپي ارسال به دوست

دوشنبه ٢٣ ارديبهشت ١٣٩٨ - ٠٨:٥٥ / شماره خبر: ١٩٠٢٧٨ / تعداد نمايش: 376

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج