وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

رییس دانشکده علوم پزشکی نیشابور خبر داد:

سفر موسسه ملی مرهم به نیشابور

رییس دانشکده علوم پزشکی نیشابور از حضور تیم جراحی پلاستیک و ترمیمی مناطق محروم با نام موسسه ملی مرهم برای انجام جراحی شکاف لب و کام، ناهنجاری های همراه تولد جمجه، سر و صورت در نیشابور خبر داد.

به گزارش وبدا، دکتر محسن عظیمی نژاد در این خصوص گفت: موسسه ملّی مرهم یک سازمان مردم نهاد به سرپرستی پروفسور عبدالجلیل کلانتر هرمزی است و تخصصی‌ ترین تیم جراحی پلاستیک و ترمیمی مناطق محروم جهان محسوب می شود.

وی افزود: این تیم نسبت به ویزیت و درمان رایگان شکاف لب، شکاف کام و ناهنجاری ‌های همراه تولد جمجمه، سر و صورت در نقاط مختلف کشور اقدام می کند.

دکتر عظیمی نژاد اظهار داشت: تیم درمانی این موسسه شامل جراح پلاستیک شکاف لب و کام، جراح قرنیه، متخصصین طب فیزیکی و توان بخشی و گروه آموزشی است که اقدامات درمانی را به صورت کاملا رایگان به عموم جامعه ارائه می دهند. این تیم تاکنون جراحی های پلاستیک و ترمیمی رایگان دیگری در دیگر استان های کشور انجام داده است.

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی نیشابور گفت: برنامه ریزی برای حضور این تیم در نیشابور از حدود دو سال پیش آغاز شده است و این موسسه از تاریخ بیست و هشتم خرداد تا یکم تیرماه در نیشابور حضور پیدا می کنند.

وی با بیان اینکه این جراحی ها کاملا رایگان و طی 6 روز انجام می شوند اظهار کرد: مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی حکیم برای حضور این تیم در نظر گرفته شده است و افراد پس از ثبت نام می توانند جهت درمان به این مرکز مراجعه کنند.

گفتنی است، افراد واجد شرایط ثبت نام با مراجعه به سایت موسسه مرهم به آدرس http://marhamportal.ir  می توانند از خدمات این موسسه به طور رایگان بهره مند شوند.

نسخه چاپي ارسال به دوست

يکشنبه ٢٩ ارديبهشت ١٣٩٨ - ٠٩:١٦ / شماره خبر: ١٩٠٥٢٣ / تعداد نمايش: 370

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج