وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

مدیرکل دفتر بازرسی و ارزیابی عملکرد وزارت بهداشت عنوان کرد:

دانشگاه علوم پزشکی ایران پیشرو در حوزه بازرسی، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایاتمدیرکل دفتر بازرسی و ارزیابی عملکرد وزارت بهداشت اعلام کرد: دانشگاه علوم پزشکی ایران یکی از دانشگاه های پیشرو و سرافراز در حوزه بازرسی، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات است.

به گزارش وبدا، دکتر محمدحسین حیدری مشاور وزیر و مدیر کل دفتر بازرسی و ارزیابی عملکرد وزارت بهداشت عنوان کرد: امروز توفیقی حاصل شد تا در مراسم تکریم از زحمات دکتر هاشمی و معارفه دکتر نشاسته ریز به عنوان سرپرست  جدید مدیریت بازرسی و ارزیابی عملکرد  دانشگاه علوم پزشکی ایران شرکت کنم.

وی تصریح کرد: دانشگاه ایران یکی از دانشگاه های پیشگام در حوزه بازرسی است که با توجه به قدمت و جمعیت وسیع تحت پوشش، عملکرد مثبتی داشته است.

دکتر حیدری خاطرنشان کرد: در حوزه بازرسی بحث شکایات مطرح نیست، بلکه موضوع رسیدگی به شکایات، برطرف کردن موانع و ایجاد شرایط بهتر  برای ارائه خدمات  ارزنده به مردم، مهم و حائز اهمیت است.

وی ضمن آرزوی توفیق برای مدیر جدید بازرسی، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات اظهار کرد: امیدوارم دانشگاه علوم پزشکی ایران در مسیر افزایش رضایتمندی مردم پیش قدم باشد، همچنین مدیریت روابط عمومی باید در حیطه نظرسنجی و افکارسنجی تلاش کند و به نحو بسیار شایسته ای، نظرات مردم را به حوزه بازرسی انعکاس دهد.302/ 106

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ١١ تير ١٣٩٨ - ١٢:٠٠ / شماره خبر: ١٩٢٤٩٩ / تعداد نمايش: 885

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج