وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

حضور دو ساعت و نیم وزیر بهداشت در نمایشگاه مطبوعات

از مصاحبه با اهالی رسانه در مسیر بین غرفه ها تا درخواست خبرنگاران برای عکس با صفحات روزنامه ها

 دکتر  سید حسن هاشمی  در چهارمین روز از نمایشگاه مطبوعات در حضور دو ساعت و نیمه خود در این نمایشگاه به غرفه های رسانه ها رفت و صمیمانه با اهالی رسانه گفتگو کرد.

به گزاررش وب دا، دکترسید حسن هاشمی در چهارمین روز از برگزاری نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها در حالیکه روز کاری با برنامه های فشرده را از صبحانه کاری با وزیر علوم آغاز کرده و باید به نشست تفاهم نامه با وزارت دفاع می رسید، به وعده خود برای حضور در ساعت 10 صبح امروز در نمایشگاه مطبوعات و دیدار با اهالی رسانه عمل کرد.

وی در بدو ورود با دفترچه یادبود یکی از روزنامه ها مواجه شد و به شوخی با ورق زدن برگه های قبلی دفتر گفت: اجازه هست از روی دست بقیه ببینم؟ همچنین خبرنگاران به وی پیشنهاد دادند نسخه سلامت بنویسد.

دکترهاشمی در فرصت محدود خود به اغلب خبرگزاری  ها و روزنامه ها سر زد و گذری نیز بر غرفه نشریات دانشگاههای  علوم پزشکی داشت.

شمار زیادی از خبرنگاران رسانه ها نیز برای دعوت به حضور در غرفه خود وزیر بهداشت را تا انتها و در غرفه های دیگر همراهی می کردند.

دکتر هاشمی در مدت زمان دو ساعت و نیم به غرفه خبرگزاری های ایرنا، ایسنا، مهر، برنا، خانه ملت، ایکنا و همچنین روزنامه های آرمان امروز، شهروند، شرق، همشهری، جام جم، ایران، سپید، اعتماد، دنیای اقتصاد و نیز غرفه دانشکده خبر نیز سر زد و ضمن نشست و دیداری کوتاه با مدیران و سردبیران و خبرنگاران این رسانه ها به سوالات آنان پاسخ داد.

وی همچنین در غرفه پایگاه اطلاع رسانی  وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی (وب دا) حاضر شد و ضمن قدردانی از تلاش های مرکز روابط عمومی در اطلاع رسانی حوزه سلامت و تعامل با رسانه ها گفتگویی نیز با خبرنگاران خبرگزاری صدا و سیما و باشگاه خبرنگاران داشت.

دکتر هاشمی همچنین به اصرار رسانه هایی که به دلیل محدودیت زمان فرصت حضور در غرفه آنها را پیدا نکرده بود ،وقتی روزنامه ها را یکی از پس دیگری ایستاده به وی می دادند تا با آنها عکس بگیرد نگاهی نیز به سر تیترها می انداخت و در  نهایت عکسهای  یادگاری این بار با صفحات و عناوین روزنامه ها.

دکتر هاشمی در پایان بازدید از این نمایشگاه نیز به خبرنگاران گفت: قدردانی از تلاش رسانه ها که نقش به سزایی در بالا رفتن آگاهی های مردم در پیشگیری و ارتقا بهداشت فردی از یک سو و نیز مطالبه گری نیازها دارند از جمله اهداف این بازدید بوده، وی همچنین به یکایک اهالی رسانه خداقوت  گفت و برای آنان آرزوی موفقیت کرد.

 

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ١٩ آبان ١٣٩٤ - ١٥:٥٢ / شماره خبر: ١٣٥٢٧٤ / تعداد نمايش: 1950

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج