وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

نشست هم اندیشی تدوین آیین نامه بیست و پنجمین جشنواره قرآن و عترت برگزار شدنشست هم اندیشی تدوین آیین نامه بیست و پنجمین جشنواره قرآن و عترت در مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت با حضور مسئولان و صاحبنظران این حوزه برگزار شد.

به گزارش وبدا، در آستانه برگزاری اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت، نشست هم اندیشی "تدوین آیین نامه بیست و پنجمین جشنواره قرآن و عترت" در مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت با حضور مسئولان و صاحبنظران این حوزه برگزار شد.

در این نشست که در محل مرکز قرآن و عترت معاونت فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت برگزار شد، حسینی محراب کارشناس مسئول اداره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی مشهد، ایمان امیدواری مدیر قرآنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز ، مریم دهقانی کارشناس قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی البرز و دبیر مجمع قرآن و عترت وزارت بهداشت، مریم امیدی کارشناس قرآنی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد و دو دانشجوی فعال قرآنی از دانشگاه های علوم پزشکی شیراز و سبزوار و مسؤولان و کارشناسان مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت حضور داشتند.

در این نشست زمانبندی، رشته ها، منابع بخش کتبی، زمان برگزاری و نحوه ثبت نام در جشنواره مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و مقرر شد پیشنهادات ارائه شده در این جلسه در آیین نامه بیست و پنجمین جشنواره قرآن و عترت لحاظ شود./224/205

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٣٠ مهر ١٣٩٨ - ١٥:٠٦ / شماره خبر: ١٩٦٣١٢ / تعداد نمايش: 513

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج