وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

به منظور افتتاح پروژه های بهداشتی و درمانی؛

وزیر بهداشت وارد تبریز شد

همزمان با سفر کاروان تدبیر و امید به استان آذربایجان شرقی و هفته بسیج، وزیر بهداشت به منظور افتتاح پروژه های بهداشتی و درمانی، وارد تبریز شد.

به گزارش وبدا، در این سفر بیش از ۲۵ پروژه بهداشتی و درمانی با اعتباری بالغ بر ۱۷۷۵ میلیارد ریال ساخته شده و برای ۵۰۰ نفر اشتغال ایجاد کرده است و با بهره برداری از این پروژه ها، حدود ۲۴ هزار متر مربع، فضای بهداشتی و درمانی به مجموعه دانشگاه علوم پزشکی تبریز اضافه می شود.

ساختمان الحاقی مرکز آموزشی و درمانی امام رضا(ع) تبریز شامل بخش های اورژانس، آندوسکوپی، کلونوسکوپی، غربالگری سرطان و مرکز تحقیقات گوارش، ۲۰ مرکز جامع خدمات سلامت در ۱۱ شهرستان آذربایجان شرقی، راه اندازی اولین بیمارستان دندانپزشکی، رونمایی از ناوگان جدید اورژانس با ۲۰ دستگاه آمبولانس و افتتاح سالن و باشگاه کارکنان و اساتید دانشگاه علوم پزشکی تبریز از جمله طرح هایی است که امروز با حضور وزیر بهداشت و دستور رییس جمهور، افتتاح می شود.

گفتنی است در این سفر، دکتر جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت و دکتر جهانپور رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، وزیر بهداشت را همراهی می کنند./۲۰۶

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٦ آذر ١٣٩٨ - ١٤:١٢ / شماره خبر: ١٩٧٣٥٩ / تعداد نمايش: 355

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج