وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دکتر امامی رضوی خبر داد؛

برگزاری چهارمین دوره انتخابات نظام پرستاری در نهایت دقت و سلامت کامل/ اسامی منتخبین دوشنبه هفته آینده اعلام می شود/ قدردانی از جامعه پرستاری کشور

دکتر امامی رضوی از برگزاری چهارمین دوره انتخابات نظام پرستاری در نهایت دقت و سلامت کامل خبر داد و ضمن تبریک به منتخبین شورای عالی نظام پرستاری ابراز امیدواری کرد که این گروه بزودی با تایید هیات مرکزی نظارت بر انتخابات وظیفه قانونی خود را در جهت اعتلای جایگاه پرستاری در کشور و ارتقای سطح خدمات پرستاری شروع کنند.

 

دکتر سید حسن امامی رضوی ، رییس ستاد اجرایی چهارمین دوره انتخابات نظام پرستاری در گفت و گو با وب دا ضمن اعلام این خبر گفت: انتخابات شورای عالی نظام پرستاری امروز با حضور 163 نفر کاندیدای شورای عالی و با حضور 134 نفر نمایندگان هیاتهای مدیره شهرستانها در نهایت دقت و سلامت کامل برگزارشد و طی آن 25 نفر که بالاترین رای را کسب کردند، انتخاب شدند.

 وی خاطرنشان کرد: با برنامه ریزیهای کاملا منطقی که هیات عالی نظارت بر انتخابات و مرکز نظارت بر انتخابات و نیز اقداماتی که ستاد اجرایی انتخابات انجام داده بود،چهارمین دوره انتخابات نظام پرستاری در نهایت دقت و سلامت کافی انجام شد.

دکتر امامی رضوی یادآور شد: وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی با مسئولیت قانونی که در این زمینه بر عهده داشت، تلاش کرد با فراهم کردن امکانات لازم ،مشارکت حداکثری گروه پرستاری را تدارک ببیند و خوشبختانه انتخابات در صحت و سلامت و با مشارکت حداکثری گروههای پرستاری برگزار شد.

رییس ستاد اجرایی چهارمین دوره انتخابات نظام پرستاری ضمن تبریک به منتخبین شورای عالی نظام پرستاری ابراز امیدواری کرد که این گروه بزودی با تایید هیات مرکزی نظارت بر انتخابات وظیفه قانونی خود را در جهت اعتلای جایگاه پرستاری در کشور و ارتقای سطح خدمات پرستاری شروع کنند.

دکتر امامی رضوی در ادامه با اشاره به اهمیت سازمان نظام پرستاری در کشور گفت: شاید بیشترین جمعیت ارائه دهنده خدمات در گروه پزشکی پرستاران هستند و گروههای پرستاری بار مهمی از ارائه خدمات پزشکی در حوزه بهداشت و درمان کشور را بر عهده دارند.

وی تصریح کرد: پرستاران همواره خدمات با کیفیتی را به مردم ارائه داده اند و به خصوص در دو سال اخير و در اجرای طرح تحول نظام سلامت در دولت یازدهم با همت فراوان توانستند خدمات خوب و مطلوبی به مردم ارائه دهند و باعث رضایتمندی مردم شوند.

دکتر امامی رضوی گفت: پرستاران ،شبانه روز و دلسوزانه بر بالین بیماران حضور دارند و در جهت رفع رنج و آلام بیماران می کوشند و لازم است از قاطبه گروههای پرستاری تشکر و قدردانی نماییم.

دکتر امامی رضوی در پایان ضمن قدردانی از تلاشهای عوامل اجرایی هیات مرکزی نظارت ، سازمان نظام پرستاری ، دانشگاههای علوم پزشکی و شبکه های بهداشتی درمانی در برگزاری چهارمین دوره انتخابات شورای عالی نظام پرستاری گفت: اسامی 25 منتخب شورای عالی نظام پرستاری پس از تایید هیات مرکزی نظارت دوشنبه هفته آینده اعلام می شود./201

 

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٢٨ مهر ١٣٩٤ - ٢٠:٥٦ / شماره خبر: ١٣٤٢١٥ / تعداد نمايش: 4652

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج