وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

برگزاری المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان پسر علوم پزشکی ۳تا ۷ اسفند / امروز (چهارشنبه) آخرین مهلت ثبت نام دانشجویان

سومین دوره المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان پسر دانشگاه های علوم پزشکی کشور طی روزهای ۳ تا ۷ اسفند ماه واقع در مجتمع فرهنگی و ورزشی خزرآباد ساری با حضور بیش از ۱۲۰۰ ورزشکار برگزار می‌شود. سامانه ثبت نام برای حضور در این المپیاد تا امروز (چهارشنبه) فعال است.

به گزارش وبدا، سومین المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان پسر دانشگاه های علوم پزشکی کشور طی روزهای ۳ تا ۷ اسفند ماه در مجتمع صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت واقع در خزرآباد ساری با حضور دانشگاه با حضور بیش از ۱۲۰۰ ورزشکار برگزار می شود.سامانه ثبت نام برای حضور در این المپیاد ورزشی تا ۲۵ بهمن ماه فعال است.

سومین دوره المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان پسر دانشگاه های علوم پزشکی کشور در ده رشته ورزشی دارت، فوتبال روی میزی، فریزبی، داژبال، طناب زنی، لیوان چینی، پله نوردی، طناب کشی، روبیک و آمادگی جسمانی طی ۵ روز در خزرآباد ساری برگزار می شود.

علاقه مندان برای شرکت در این المپیاد می توانند تا روز ۲۵ بهمن ماه به سامانه ثبت نام به نشانیhttp://tbmfd.behdasht.gov.ir مراجعه کنند. سامانه ثبت نام از روز ۱۵ بهمن ماه برای حضور در این رویداد بزرگ دانشگاهی فعال شده است و تا پایان روز ۲۵ بهمن ماه این سامانه بسته خواهد شد و قابل تمدید نیست.

مسابقات این دوره از المپیاد در ۵ روز بر اساس برنامه ریزی های انجام شده برگزار می شود و سومین دوره المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان پسر دانشگاه های علوم پزشکی کشور امسال با تعداد ۱۰ رشته ورزشی برگزار می شود در حالی که در اولین دوره این المپیاد،دانشجویان در ۷ رشته ورزشی به رقابت پرداختند.

امسال در سومین دوره المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان سه رشته طناب کشی، پله نوردی و روبیک به مسابقات اضافه شده است و رشته کبدی که در نخستین المپیاد ورزش های همگانی وزارت بهداشت مورد رقابت دانشجویان بود در این دوره از مسابقات نیست.

تاکنون یک هزار و ۳۲۲ نفر ورزشکار از دانشگاه های علوم پزشکی برای حضور در این المپیاد اعلام آمادگی کرده اند که از این تعداد حدود ۲۰۰ نفر شامل مربیان و سرپرستان می شوند. البته فردا با پایان ثبت نام سومین المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان پسر دانشگاه های علوم پزشکی، تعداد دقیق تیم ها و شرکت کنندگان مشخص و اعلام خواهد شد.

گفتنی است در دومین دوره المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان دختر دانشگاه های علوم پزشکی کشور که سال گذشته در خزرآباد برگزار شد، در ۱۵ رشته ورزشی تنها ۸۰۰ نفر شرکت کننده در این رویداد حضور داشتند که امسال با توجه به وجود ۱۰ رشته ورزشی، تعداد قابل ملاحظه ای ورزشکار در این مسابقات حضور خواهند داشت.

یکی از خصوصیات المپیاد امسال، برگزاری رشته های مختلف به صورت تیمی و انفرادی است که قطعا به جذابیت و کیفیت مسابقات اضافه خواهد کرد./224/205

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٢٥ بهمن ١٣٩٦ - ٠٩:٣١ / شماره خبر: ١٧٣٠٨٧ / تعداد نمايش: 1269

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج