وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور:

انتقاد بدون انصاف، تخریب تلقی می شود


معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور گفت: اگر یک رسانه، نهاد مخالفت با دولت یا وزیری شود، با تکنیک های رسانه ای می تواند حتی حقیقت را 180 درجه وارونه جلوه دهد.

به گزارش وبدا به نقل از ایسنا، پرویز اسماعیلی درخصوص ایجاد برخی حواشی درباره وزیر بهداشت در فضای مجازی در روزهای گذشته اظهار داشت: اگر بنای کسی بر ایجاد حاشیه باشد از هر صحبت و سخنرانی می‌توان یک حاشیه ایجاد کرد  و اگر یک رسانه، نهاد مخالفت با دولت یا وزیری شود، با تکنیک های رسانه ای می تواند حتی حقیقت را 180 درجه وارونه جلوه دهد. متاسفانه ما این قدرت رسانه را بیشتر در جهت منفی بکار می گیریم.

وی با بیان اینکه شاید در میان وزرا، روحیه مردم محور و انساندوستانه‌ای که در دکتر هاشمی می‌شناسم برجسته تر باشد، افزود: وی واقعاً به پیگیری امور مربوط به مردم و رسیدگی به وضع بهداشت و درمان و موضوعاتی که چه بسا کمتر کسی تاکنون به آن‌ها توجه کرده است، توجه دارد. آقای هاشمی همان فردی بود که پس از ماجرای منا و آن شرایط سخت سیاسی و احساسی، سریعاً به عربستان رفت و امور را مدیریت کرد.

اسماعیلی با اشاره به اینکه وزیر بهداشت مرتبا به شهرها و روستاها سرکشی می کند، خاطرنشان کرد: شاید در این زمینه وی رکورد دار دولت باشد. وزیر بهداشت درهمین در روزهای گذشته به مدت بیش از ۴ روز در نقاط مختلف خوزستان بود و این در حالی است که برخی در فضای مجازی از او به عنوان وزیر لاکچری یاد می‌کنند! حال آنکه وزیر اشرافی در اتاقش زیر کولر گازی می نشیند و در گرما به روستاها و بخش های خوزستان نمی رود.

وی در پایان یادآور شد: انتقاد بر هر عملکردی وارد است، اما اگر این انتقادها همراه با انصاف نباشد، تخریب تلقی می شود و این پذیرفتنی نیست.

نسخه چاپي ارسال به دوست

دوشنبه ٩ مهر ١٣٩٧ - ١٣:١١ / شماره خبر: ١٨١٧٢٨ / تعداد نمايش: 269

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج