وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان

بازدیدهای میدانی وزیر بهداشت، موجب انتقال چهره به چهره دغدغه‌های مردمی است

 
 
عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان گفت: بازدید میدانی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان موجب انتقال چهره به چهره دغدغه‌های مردمی شد. 
 
به گزارش وبدا به نقل از ایسنا، علی گلمرادی با اشاره به سفر وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به استان خوزستان و افتتاح پروژه‌های درمانی، اظهار داشت: باید اذعان کرد که استان خوزستان از نظر امکانات بهداشتی و درمانی فقیر است و این مهم در حوزه انتخابیه بندرماهشهر، امیدیه و هندیجان نیز محسوس است.
 
نماینده مردم بندرماهشهر، امیدیه و هندیجان در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: در این بین، باید یادآور شد در سفر اخیر دکتر هاشمی به استان خوزستان، اتفاقات خوبی رخ داد و ۸ پروژه در حوزه‌های انتخابیه ذکر شده افتتاح شدند.
 
وی با اشاره به اینکه مردم به صورت رودررو دغدغه‌های خود را با شخص وزیر مطرح کردند و وزیر بهداشت نیز با روی خوش پذیرای صحبت های آنها بود، ادامه داد: همچنین بازدید میدانی بسیار خوبی با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از مناطق بندرماهشهر، امیدیه و هندیجان صورت گرفت و بر این اساس دکتر هاشمی وعده‌های خوبی برای تخصیص اعتبارات، ارائه تجهیزات و تامین نیروی انسانی به مردم داد.
 
این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه تامین نیروی انسانی و کادر تخصصی مراکز درمانی مهمترین مشکل استان محسوب می شود، تصریح کرد: براساس تصمیم اتخاذ شده در این رابطه مقرر شد مجمع نمایندگان استان خوزستان با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه نسبت به بررسی مشکلات استخدامی و تامین نیروی انسانی تصمیم مناسبی بگیرند.
 
گلمرادی افزود: همچنین بازدید میدانی از بندر امام خمینی (ره) با جمعیت بالغ بر یکصد هزار نفر صورت گرفت و وزیر بهداشت قول مساعد داد تا در راستای تسریع احداث بیمارستان ۶۴ تختخوابی و همچنین ارائه تجهیزات برای اورژانس حرفه ای ساخته شده پیگیری های لازم انجام شود.
 
عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه در حوزه انتخابیه یاد شده بیمارستان‌های مربوط به وزارت نفت وجود دارد، اما ضریب اشغال آنها کمتر از ۴۰ درصد است، لذا مقرر شد که هم اندیشی با مسئولان وزارت نفت و وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی انجام شود تا از ظرفیت موجود برای خدمات رسانی مردم استفاده شود.

نسخه چاپي ارسال به دوست

دوشنبه ٩ مهر ١٣٩٧ - ١٤:٣٦ / شماره خبر: ١٨١٧٤٢ / تعداد نمايش: 412

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج