وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

مدیر تجهیزات و ملزومات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز:

کمبودی در زمینه تجهیزات و ملزومات پزشکی در استان آذربایجان شرقی نداریم


مدیر تجهیزات و ملزومات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: تمام تجهیزات و ملزومات پزشکی بیمارستان های تبریز و میانه تامین شده است و در زمینه خدمات رسانی به زلزله زدگان این استان، نگرانی خاصی وجود ندارد.

به گزارش وبدا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مهندس فولاد فروش، مدیر تجهیزات و ملزومات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، گفت: بیمارستان های تبریز و میانه و همچنین، مناطق زلزله زده استان آذربایجان شرقی با مشكلی از نظر تامین تجهیزات پزشکی مواجه نیستند، امكانات کافی برای آنان فراهم شده است و روند ارائه خدمات بدون مشكل ادامه دارد.

وی ادامه داد: تمام تجهیزات بیمارستان های تبریز و میانه در جهت خدمت رسانی به بیماران نیازمند تامین شده است و نگرانی خاصی در این زمینه وجود ندارد و تاکنون هیچ کمبودی از سوی بیمارستان ها اعلام نشده و ملزومات و تجهیزات پزشکی به اندازه کافی در دانشگاه علوم پزشکی و بیمارستان ها موجود است.

مدیر تجهیزات و ملزومات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز بیان کرد: خوشبختانه این زلزله، همانند زلزله سال های گذشته حاد نبوده و از سوی اورژانس و هلال احمر استان هم تاکنون، کمبودی در خصوص تجهیزات اعلام نشده است.

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ١٨ آبان ١٣٩٨ - ١٢:٤٥ / شماره خبر: ١٩٦٧٦٣ / تعداد نمايش: 285

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج