وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دیدار معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت با «حضرت آیت‌الله العظمی جوادی آملی» در قم

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در خلال سفر یک‌روزه خود به استان قم و بازدید از دانشگاه علوم پزشکی قم، ظهر امروز چهارشنبه ششم آذر ماه با حضرت آیت‌الله العظمی جوادی آملی دیدار کرد.

 

به گزارش وبدا، دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و هیات همراه در سفر یک‌روزه خود به استان قم و بازدید از دانشگاه علوم پزشکی قم، ظهر امروز چهارشنبه ششم آذرماه با حضور در «بنیاد بین‌المللی علوم وحیانی اسرا » با حضرت آیت‌الله العظمی جوادی آملی دیدار کرد.

 

اقامه نماز ظهر و عصر در «بنیاد بین‌المللی علوم وحیانی اسرا » به امامت حضرت آیت‌الله العظمی جوادی آملی از جمله برنامه‌های این دیدار بود.

 

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در حضور «حضرت آیت‌الله العظمی جوادی آملی» در سالن جلسات «مؤسسه علوم وحیانی اسرا» دقایقی به ارائه گزارش عملکرد معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در حوزه‌های قرآنی، فرهنگی، علمی و آموزشی پرداخت.

 

دکتر لاری در جمع حاضرین در این جلسه از برگزاری جشنواره‌های مختلف در راستای تقویت فضای قرآنی دانشگاه‌ها یاد و تصریح کرد: امسال ۸۲ هزار و ۵۸۲ نفر رشته در جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت شرکت کردند.

 

وی با بیان اینکه حدود ۲۴۵ هزار دانشجو در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور تحصیل می کنند، اظهار کرد: معاونت فرهنگی و دانشجویی فعالیت‌های مختلف را در حوزه‌های تربیت بدنی، مشاوره، قرآن و عترت دنبال می‌کند.

 

دکتر لاری از برگزاری جشنواره‌های مختلف در راستای تقویت فضای قرآنی دانشگاه‌ها یاد و تصریح کرد: ۸۲ هزار و ۵۸۲ نفر رشته در مسابقات قرآنی وزارت بهداشت شرکت کردند.

 

معاون فرهنگی و  دانشجویی وزارت بهداشت با اشاره به فعالیت نشریات، کانون‌ها و انجمن‌های علمی و ورزشی در سطح دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور گفت: در حوزه فرهنگی تلاش کرده‌ایم تا فضای پویا و پرنشاطی را فراهم سازیم تا دانشجویان در عرصه‌های مختلف بتوانند فعالیت‌های خود را دنبال کنند.

 

وی با تاکید بر اینکه دانشجویان نسبت به مباحث مختلف فرهنگی و دینی از جمله حجاب و عفاف علاقه مند هستند، عنوان کرد: بر اساس نظرسنجی‌های انجام شده این افراد دوست ندارند به انجام کاری مجبور شوند اما در حقیقت نسبت به بسیاری از دستورات دینی اهتمام دارند./224/205

 

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٦ آذر ١٣٩٨ - ١٥:٤٨ / شماره خبر: ١٩٧٣٦٩ / تعداد نمايش: 412

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج