وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

مدیر اجرایی سومین جشنواره ملی فیلم سلامت:

یکی از ظرفیت‌های جشنواره سلامت، کمک به بالندگی استارتاپ‌هاست

 
مدیر اجرایی سومین جشنواره ملی فیلم سلامت بر لزوم ایجاد بسترهای مناسب برای حضور استارتاپ‌های مرتبط با حوزه بهداشت و سلامت در سومین جشنواره فیلم سلامت تاکید کرد.
 
به گزارش وبدا به نقل از ستاد خبری سومین جشنواره ملی فیلم سلامت، محمدعلی حجازی، مدیر اجرایی سومین جشنواره ملی فیلم سلامت، در ابلاغی به دبیر کمیته رویداد‌های استارتاپی جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال سلامت، خواستار فراهم آوردن مقدمات و بسترهای لازم در راستای حضور تمامی استارتاپ‌های مرتبط با جشنواره فیلم سلامت در این آوردگاه شد.
 
حجازی با بیان مطلب افزود: یکی از ظرفیت‌های مهم جشنواره فیلم سلامت، کمک به رشد استارتاپ‌های مرتبط با موضوع سلامت است که مسلما در طول مسیر، پربارتر شدن این حوزه را به همراه دارد.
 
وی در ادامه اظهار داشت: از تعامل با جامعه مخاطبان، کسب و کارهای حوزه سلامت و ایجاد فضایی در راستای یکپارچگی فرهنگی برای گسترش و ارتقای سطح آگاهی و دانش مردم با موضوعات سلامت نیز می‌توان به عنوان دیگر ظرفیت‌های این همکاری یاد کرد.
 
 گفتنی است، سومین جشنواره فیلم سلامت با هدف نمایش آثار ایرانی با محوریت نقش سلامت در زندگی انسان و با شعار «سلامت برای همه؛ اجتماعی شدن سلامت» به ریاست سید محمدهادی ایازی و دبیری محمد کیاسالار از تاریخ 1 تا 5 شهریور 97 برگزار می‌شود.

نسخه چاپي ارسال به دوست

يکشنبه ١٤ مرداد ١٣٩٧ - ١١:١٩ / شماره خبر: ١٧٩٥٤٤ / تعداد نمايش: 390

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج