وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

زمان برگزاری جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال سلامت تغییر کرد

 

نخستین جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال سلامت، بیست و پنجم و بیست و ششم مهرماه سال جاری برگزار می‌شود.

 

به گزارش وبدا به نقل از ستاد خبری جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت، نخستین جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال سلامت مهرماه سال جاری با همکاری موسسه آوای هنر سلامت از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار می‌شود.

 

همچنین براساس گاه‌شمار فراخوان جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت، مهلت ارسال آثار با توجه به برگزاری این رویداد در دو روز بیست و پنجم و بیست و ششم ماه جاری، پانزدهم شهریورماه به پایان رسیده است.

 

بنابر این گزارش، نخستین جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال سلامت در هشت محور بازی‌های رایانه‌ای، تلفن همراه، نرم‌افزارهای رایانه‌ای، وب‌سایت و وبلاگ اطلاع‌رسانی - آموزشی، سرویس‌ها و خدمات الکترونیک سلامت، شبکه‌های اجتماعی، سامانه‌های هوشمند سلامت و هنرهای دیجیتال برگزار خواهد شد. در این راستا پیگیری تحقق سیاست‌های کلان و کلی نظام سلامت ابلاغی مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) و حمایت از تولید ایرانی، جریان‌سازی عمومی به منظور اجتماعی شدن نظام سلامت و ارتقای سطح کمی و کیفی آموزش همگانی مبتنی بر فناوری‌های نوین و شبکه‌های اجتماعی و برگزاری نشست‌های علمی با حضور چهره شاخص علمی و دانشگاهی فعال در حوزه رسانه‌های دیجیتال سلامت نیز از جمله اهداف این جشنواره به‌شمار می‌آید. 

 

همچنین در بخش جنبی این جشنواره معرفی شتاب‌دهنده‌های سلامت، دانشگاه‌ها و دستگاه‌های برتر در حوزه تولید محتوای دیجیتال، شرکت‌های برتر در حوزه تولید محتوای دیجیتال، استارت‌آپ برتر سلامت، مقالات و پژوهش‌های مرتبط با رسانه‌های دیجیتال، کتاب و بسترهای فرهنگ‌سازی توسعه کاربری رسانه‌های دیجیتال، بخش بین‌الملل و انتخاب چهره‌های شاخص سلامت صورت خواهد گرفت.

 

براساس این گزارش، نخستین  جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت به دبیری امیرحسین اسدی، از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با همکاری موسسه آوای هنر سلامت 25 و 26 مهرماه سال جاری برگزار می‌شود.

 

گفتنی است، فراخوان و تمامی اخبار و اطلاعات جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت در سایت www.hdmf.ir قابل دسترسی است.

نسخه چاپي ارسال به دوست

شنبه ٧ مهر ١٣٩٧ - ١٢:٢٧ / شماره خبر: ١٨١٦١٢ / تعداد نمايش: 543

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج