وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:

بیمارستان دیّر به بهترین تجهیزات پزشکی مجهز شده است

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر گفت: برای تجهیز بیمارستان دیّر از بهترین و معتبرترین برندها در زمینه تجهیزات پزشکی استفاده‌شده است.
به گزارش وبدا، دکتر علیرضا رییسی در بازدید از بیمارستان 56 تختخوابی امام هادی (ع) دیّر گفت: خوشبختانه پس از چندین سال وقفه در عملیات اجرایی بیمارستان دیّر با اهتمامی که در دولت بازدهم صورت گرفت و مساعدت ویژه وزیر بهداشت امروز شاهد تکمیل و تجهیز این بیمارستان و بهره‌برداری آن در چند روز آینده هستیم.
وی با اشاره به پروژه‌های عمرانی دولت بازدهم در حوزه سلامت شهرستان دیّر گفت: بیمارستان دیّر ازجمله 12 پروژه عمرانی حوزه سلامت در شهرستان دیّر است که عمده عملیات اجرایی آن در طی 4 سال دولت تدبیر و امید انجام‌شده است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر گفت: برای تجهیز بیمارستان دیّر از بهترین و معتبرترین برندها در زمینه تجهیزات پزشکی استفاده‌شده است.
وی بابیان اینکه در بخش زایشگاه علاوه بر تخت‌های معمول زایمانی، دو تخت LDR در نظر گرفته‌شده است گفت: LDR سیستمی است که فرآیند لیبر، زایمان و دو ساعت پس از زایمان مادر در یک اتاق انجام می‌شود و مادر باردارمی‌تواند یک همراه (همسر، مادر) در کنار خود داشته باشد به‌گونه‌ای که مادر پس از پذیرش در بخش زایمان، وارد اتاقی موسوم به اتاق LDR شده و مراحل آمادگی پیش از زایمان، زایمان و بهبودی پس از زایمان را در همین اتاق سپری می‌کند.
دکتر رئیسی افزود: این بیمارستان دارای دو اتاق عمل است و همه تجهیزات آن خریداری و نصب‌ شده است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر تصریح کرد: تمامی کارهای صورت گرفته در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برای ارایه خدمات باکیفیت به مردم است که خوشبختانه شاهد رضایتمندی خوبی از خدمات این مجموعه در سطح جامعه هستیم که این رضایت‌مندی باید حفظ شده و استمرار داشته باشد./110/205

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ١٣ ارديبهشت ١٣٩٦ - ١٠:٠٣ / شماره خبر: ١٦٠٨١١ / تعداد نمايش: 2880

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج