وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

رییس دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر خبر داد:

کشف و معدوم سازی بیش از ۸۴ تن مواد غذایی فاسد و غیرقابل مصرف در چهارماهه سال ۹۷

 
رییس دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر از کشف و معدوم سازی بیش از ۸۴ تن مواد غذایی و لبنيات فاسد و تاریخ مصرف گذشته از ابتدای سال تاکنون خبر داد.
 
به گزارش وبدا، دکترمحمدمهران اميني فرد با اعلام این خبر افزود: در راستای ارتقاء و حفظ سلامت شهروندان، بازرسین بهداشت محیط دانشکده با تشدید بازرسی ها و اجرای طرح های ضربتی از مراکز حساس و اماکن عمومی موفق به کشف و معدوم سازی ۸۴۹۱۷ کیلوگرم در حوزه تحت پوشش شدند. 
 
دكتر اميني فرد تصریح کرد: این مقدار کشفیات در چهارماهه اول امسال در ۳۰ هزار و ۵۷۱ بازدید از کلیه مراکز حساس و تهیه و توزیع مواد غذایی توسط بازرسین بهداشتی انجام شده و برای ۴۵۹ واحد صنفی متخلف، اخطاریه های بهداشتی صادر شد. همچنین ۶۴ واحد متخلف صنفی در حوزه تحت پوشش دانشکده به دلیل عدم رعایت موازین بهداشتی با حكم قضايي پلمپ شدند. 
 
وی در پايان با بيان اينكه حفظ و ارتقاي سلامت شهروندان اولویت اصلی دانشکده می باشد، از عموم شهروندان تقاضا کرد درصورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی مراتب را جهت پیگیری، به سامانه اطلاع رسانی ۱۹۰ وزارت بهداشت اطلاع دهند تا در اسرع وقت پیگیری لازم توسط بازرسین بهداشت صورت گيرد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

يکشنبه ٧ مرداد ١٣٩٧ - ١١:٣٢ / شماره خبر: ١٧٩٢٩٦ / تعداد نمايش: 571

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج