وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

معاون بهداشت وزارت بهداشت در اردبیل عنوان کرد :

موفقیت طرح دندان عاری از پوسیدگی در شهرستان نمین/ پتانسیل دانشگاه علوم پزشکی اردبیل درخصوص ارتقای شاخص های بهداشتی، مطلوب است

 
 
 معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به همراه جمعی از مدیران این حوزه در جلسه هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی اردبیل حضور یافت.
 
به گزارش وبدا، دکتر علیرضا رییسی در این نشست به بررسی وضعیت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل پرداخت و گفت: پتانسیل دانشگاه علوم پزشکی اردبیل درخصوص ارتقای شاخص های بهداشتی مطلوب است و جا دارد که با کار بیشتر در بعضی از شاخص ها گام‌های بلندتری برداشته شود.
 
معاون بهداشت وزارت بهداشت با اشاره به بازدید خود از مرکز جامع خدمات سلامت شهری و روستایی شهرستان نمین، اظهار داشت: جای بسی خوشحالی است که در این نقطه از کشور مسئولان شبکه بهداشت و درمان نمین در ارتقای شاخص های بهداشتی این شهرستان به ویژه در بخش بهداشت دهان و دندان و طرح دندان عاری از پوسیدگی بسیار موفق عمل نموده اند و می توان این طرح را در کشور به عنوان الگو مطرح کرد. 
 
وی همچنین به بازدید خود از مرکز خدمات جامع سلامت شهرستان سرعین اشاره کرد و بیان داشت: با توجه به اینکه شهرستان سرعین در طول تعطیلات تابستانی شاهد پذیرش تعداد بسیاری از هموطنان گردشگر است، پزشکان و نیروهای حاضر در این مرکز تمام  تلاش خود را در پذیرش مراجعین مبذول داشته اند و جا دارد درخصوص ارتقای شاخص های بهداشتی فعالیت بیشتری صورت گیرد.
 
 معاون بهداشت وزارت بهداشت با اشاره به بازدید خود از آزمایشگاه جامع سلامت اردبیل، عملکرد این مرکز را خوب توصیف کرد و گفت: کارکنان این آزمایشگاه با وجود دستگاه ها و امکانات پیشرفته مورد نیاز آزمایشگاه، کار آزمایشگاهی خود را به نحو مطلوبی انجام می دهند و جای تقدیر دارد.
 
دکتر رییسی که از ساختمان در حال احداث آزمایشگاه مرکزی دانشگاه نیز بازدید کرده بود، اظهار امیدواری کرد که امسال این ساختمان به بهره‌برداری برسد و توسط وزارت بهداشت همکاری لازم در خصوص تامین تجهیزات آن صورت پذیرد.
 
دکتراخوان اکبری رییس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل نیز در این نشست خاطرنشان کرد:حضور مسئولین وزارت بهداشت، فرصت مغتنمی است که با حمایت های همه جانبه آنان، دانشگاه در جهت ارتقای هرچه مطلوب تر شاخص های بهداشتی، گام های موثری بردارد./216/205

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ١٦ مرداد ١٣٩٧ - ١٤:٢١ / شماره خبر: ١٧٩٦٦٥ / تعداد نمايش: 736

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج