وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان :

روزانه به بیش از 1200 نفر خدمات دندانپزشکی با تعرفه دولتی ارایه می شود

 
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: روزانه به بیش از ۱۲۰۰ نفر از مردم تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی  زاهدان  و در ۲۷ مرکز خدمات جامع سلامت، خدمات دندانپزشکی با تعرفه دولتی ارائه می شود.
 
به گزارش وبدا، دکتر سید مهدی طباطبایی در کارگاه  سلامت دهان و دندان که در زاهدان برگزار شد با اعلام این خبر افزود: بیش از ۹۰ درصد دانش آموزان (۱۶۰هزار نفر) از طرح وارنیش فلوراید در حوزه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان بهره مند شده اند و تا پایان سال این پوشش به ۱۰۰ درصد ارتقا خواهد یافت.
 
وی اظهار داشت: از ابتدای سال 1397 تا کنون بیش از 7 میلیارد تومان در زمینه ارائه خدمات بهداشت دهان و دندان در مناطق روستائی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان هزینه شده است. 
 
دکتر طباطبایی افزود: در این مدت 110 مورد عملیات ارائه خدمات دندانپزشکی با استفاده از یونیت های سیّار طرح تحول نظام سلامت در مناطق روستائی و عشایری انجام شده است.
 
وی با تاکید بر اینکه خدمات سطح ۲ فیشور سیلانت وترمیمی دانش آموزی اولویت اصلی گروه سلامت دهان ودندان گفت: برنامه های بهداشت دهان و دندان با جدیت تمام برای دانش آموزان در حال اجراست چرا که بر این باوریم سلامت دهان ودندان را باید از پایه شروع کنیم.302/119

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٢٥ دی ١٣٩٧ - ٠٨:٥٤ / شماره خبر: ١٨٥٧٨٨ / تعداد نمايش: 457

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج