وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

بازدید قائم مقام معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت از مراکز تحقیاتی و آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر

دکتر آخوندزاده قائم مقام معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت در سفر خود به ایرانشهر در  نشستی با رییس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر، راه های همکاری بیشتر و ارزیابی راهکارهای لازم جهت ارتقای شاخص های آموزشی و پژوهشی این دانشگاه را بررسی کرد. 

به گزارش وبدا، دکتر محمد مهران امینی فرد ضمن تشریح کامل پتانسیل ها و چالش های آموزشی دانشگاه ایرانشهر، اظهار داشت: باتوجه به آمار بالای موالید ایرانشهر و لزوم ارتقای علمی و آموزشی پرسنل بالینی ،نیاز مبرم به ایجاد رشته های ارشد و دکترای مامایی احساس می شود و انتظار بر ایجاد رشته های مبتنی بر نیاز محیطی و بالینی از جمله مامایی و بهداشت محیط است.

دکتر آخوندزاده در سفر یک روزه خود به ایرانشهر، علاوه بر بازدید از مراکز آموزشی، پژوهشی و تحقیقاتی، بیمارستانهای ایران و خاتم الانبیاء(ص)، پروژه مرکز مادر و کودک، بیمارستان 540 تختخوابی و سایت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر، راه های همکاری بیشتر به  منظور تسریع در ایجاد زیرساختهای جدید و ارتقای شاخص های این دانشگاه را نیز بررسی کرد. 

وی با اشاره به ظرفیت و پتانسیل دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر، از اعطای 25 میلیارد ریال جهت خرید تجهیزات آموزشی پژوهشی و پروژه های تحقیقاتی و اعطای گرنت های آموزشی و پژوهشی خبر داد.

نسخه چاپي ارسال به دوست

پنج شنبه ٢ خرداد ١٣٩٨ - ٢٠:٢٧ / شماره خبر: ١٩٠٧٧٤ / تعداد نمايش: 449

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج