وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

پیام تسلیت معاون پرستاری در پی درگذشت ناگهانی یار دیرین امام و رهبری


معاون پرستاری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی، درگذشت ناگهانی یار دیرین امام و رهبری؛ حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.

به گزارش وبدا، متن کامل پیام محمد میرزابیگی به مناسبت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی به این شرح است:

انا لله وانا اليه راجعون

درگذشت ناگهانى يار ديرين امام و رهبرى ؛


حضرت آيت الله هاشمى رفسنجانى ؛ چه ناباورانه و مبهوت كننده است.
در تاريخ پرفراز و نشيب ايران اسلامى چه در دوران مبارزه ؛ دفاع مقدس ؛ سازندگى ؛ و چه در ساير زمانها؛ كسى كه ياورى نزديك براى امام راحل عظيم الشأن و براى امامت جامعه اسلامى ايران، رهبرى معظم انقلاب "حفظه الله" ؛ و واژه اى بسيار آشنا ومأنوس براى مردم بود ؛ كسى جز آن مرد نستوه و خستگى ناپذير نبود.
هم او كه علاوه بر مديريت توأم با صبر وبردبارى ؛ همزمان به همه اقشار اجتماعى جامعه وكشور خود توجه ويژه داشت و در مواقع ضروى ولازم ؛ نيز حمايت هاى مؤثرى مى كرد. خوب يادم هست كه دربرهه هاى سخت حرفه اى بويژه در سالهاى ١٣٨١تا۱۳۸۳ ؛چند بار با آن فقيد سعيد ؛ نشست وگفتگو داشتيم و در هر بار پس از استماع دقيق مباحث مفصل ما با ابراز محبت به ياد ماندنى با حمايتها و هدايتها؛ تأثير زياد خود را بر مسئولين وقت گذاشتند و مخصوصا باحضور وسخنرانى خاطره انگيزشان در اولين همايش و كنگره محققين جوان پرستارى. اين حركت علمى جديد و جوانان پرشور آن روزهاى ما را ستودند و باعث ايجاد انگيزه مضاعف در ما و آن جوانان و نيز خيزش علمى قابل توجهى در حرفه پرستارى شدند.
اكنون هاشمى رفسنجانى دركنار امام بزرگوار؛ شهدا و صالحين آرميده است و كشور ما يكى از استوانه هاى فراموش نشدنى تاريخ خود را از دست داده ومارا درغم وماتم رحلت خويش تنها گذاشته است. خداوند غرق رحمت و مغفرتش كناد و به خانواده وعلاقمندان او صبر و اجر عنايت كند.

محمد میرزابیگی
معاون پرستاری

نسخه چاپي ارسال به دوست

دوشنبه ٢٠ دی ١٣٩٥ - ١٤:٢٦ / شماره خبر: ١٥٦٢١٧ / تعداد نمايش: 2949

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج