وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

اهدای هدیه مقام معظم رهبری به رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با دستان دخترانی از مناطق محروم فارس

پانزدهمین اجلاس مجمع خیرین تامین سلامت فارس، با برنامه ای ویژه همراه بود.

به گزارش وبدا، در پانزدهمین اجلاس مجمع خیرین تامین سلامت فارس که در شیراز، برگزار شد، هدیه ای از جانب رهبر معظم انقلاب، به دکتر محمدهادی ایمانیه رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز اهدا شد.

برپایه این گزارش جمعی از دختران مناطق محروم استان فارس که در طی مکاتبات خود به رییس دانشگاه، خواستار توسعه خدمات بهداشتی و درمانی به مردم منطقه و رفع مشکلات موردی خانواده ها در این خصوص شده بودند، با تحقق درخواست های خود، این موضوع را طی نامه ای به مقام معظم رهبری اعلام کرده و خواستار تقدیر از دکتر ایمانیه می شوند.

در پی این مکاتبه و پیگیری صحت موضوع، یک جلد قرآن کریم و یک جانماز از سوی مقام معظم رهبری، برای اهدا به نیابت از ایشان، ارسال می شود.

این هدیه ارزشمند، در جمع نیک اندیشان عرصه سلامت استان فارس که برای پانزدهمین مرتبه پس از تشکیل مجمع خیرین تامین سلامت فارس گرد هم آمده اند، به دست "فضه نصیری"، خواهر او "ام البنین نصیری"، "زهرا تاجری" و "ساجده قوی پنجه"، به دکتر "ایمانیه" رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، اهدا شد.

 

گفتنی است پیش از این نیز مقام معظم رهبری به پاس فعالیت های دکتر ایمانیه در ترویج نماز، به او یک انگشتری اهدا کرده بودند. /126/205

نسخه چاپي ارسال به دوست

يکشنبه ٢٢ مرداد ١٣٩٦ - ٠٧:٢٢ / شماره خبر: ١٦٤٧٣٣ / تعداد نمايش: 3158

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج