وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

همکاری مناطق آمایشی شرایط برگزاری بهتر آزمون پیش کارورزی و علوم پایه را فراهم می کند

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی زنجان با اشاره به تصمیم اخذ شده در منطقه آمایشی ۶ درخصوص استفاده از سوالات سایر مناطق در آزمون پیش کارورزی و علوم پایه گفت: این تصمیم در منطقه ۶ اخذ شده و بخشنامه ای از سوی وزارت بهداشت در این خصوص صادر نشده است.

به گزارش وبدا، دکتر مهدی اسکندری معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی زنجان در خصوص برگزاری امتحانات جامع رشته های پزشکی ،دندانپزشکی و داروسازی در شهریور ماه گفت : پیرو نشست دبیران کلان مناطق آمایشی طبق توافق بعمل آمده مقرر شد روال برگزاری امتحان مانند سالهای گذشته باشد و دانشگاه ها در صورت نیاز و به اختیار از بانک سوالات سایر مناطق امایشی که آمادگی در اختیار قرار دادن سوالات را دارند استفاده نمایند.

دکتر اسکندری خاطرنشان کرد: در منطقه آمایشی شش تصمیم بر این قرار گرفت که از سوالات سایر مناطق آمایشی در امتحانات جامع شهریور استفاده شود و دانشگاه های منطقه به اختیار در این طراحی مشارکت نمایند.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی زنجان تاکید کرد: استفاده از بانک سوالات سایر مناطق تصمیمی بوده که در منطقه ۶ گرفته شده و دبیرخانه شورای پزشکی عمومی هیچ گونه بخشنامه ای در خصوص تغییر در روند برگزاری امتحانات به مناطق ارسال نکرده است.

وی اظهار داشت: مناطق آمایشی با توجه به شرایط خود تصمیم بر برگزاری کاملا مستقل و یا استفاده از بانک سوالات سایر مناطق را گرفته اند.
دکتر اسکندری در پایان گفت: با توجه به اشتراک گذاری سوالات مناطق مختلف در این آزمون ، آزمونی با کیفیت تر از قبل و استانداردتر را شاهد خواهیم بود./119

نسخه چاپي ارسال به دوست

جمعه ٢٧ مرداد ١٣٩٦ - ١٣:١٦ / شماره خبر: ١٦٤٩٦٦ / تعداد نمايش: 2043

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج