وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

قدردانی وزیر بهداشت از رای اعتماد قاطع نمایندگان مجلس؛

سپاس از اعتماد دوباره/ امیدوارم درسایه عزم ملی و همکاری بیش از پیش قوه مقننه شرایطی فراهم آورم که شایسته نام بلند جمهوری اسلامی ایران باشد/ به منظور بهره گیری از خرد جمعی برای ارتقای سلامت هموطنان، دست همه اساتید، خبرگان و دلسوزان را به گرمی می‌فشارم

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در پیامی از رای اعتماد قاطع نمایندگان مجلس به برنامه های حوزه سلامت قدردانی کرد.

به گزارش وبدا، دکتر سید حسن هاشمی در این پیام ضمن قدردانی از حمایت همه نمایندگان و رییس مجلس شورای اسلامی از اجرای طرح تحول سلامت، حاصل این همراهی و همدلی را رضایتمندی 80 درصدی ملت بزرگ ایران از خدمات حوزه سلامت عنوان کرد.

وزیر بهداشت در این پیام آورده است: امیدوارم در سایه عزم ملی و همکاری بیش از پیش قوه مقننه، بتوانم به آن‌چه باید، عمل کنم و شرایطی فراهم آورم که شایسته نام بلند جمهوری اسلامی ایران باشد.

متن کامل پیام وزیر بهداشت به شرح زیر است:

سپاس از اعتماد دوباره

حاصل پنج روز کار فشرده در مجلس شورای اسلامی، رای اعتماد به ۱۶ وزیر پیشنهادی رئیس جمهور محترم بود؛ پنج روزی که مردم شریف ایران نیز مذاکرات نمایندگان خود را دنبال کردند و بیشتر در جریان عملکرد وزرا  و مشکلات و تنگناهای هر وزارتخانه قرار گرفتند.

این‌جانب از همه نمایندگان موافق، مخالف و رییس محترم مجلس شورای اسلامی سپاسگزارم که از آغاز فعالیت دولت یازدهم و اجرای طرح تحول نظام سلامت تا امروز، همراه دولت و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بوده‌اند که حاصل این همراهی و همدلی را می‌توان در رضایت ۸۰ درصدی ملت بزرگ ایران از خدمات حوزه سلامت به‌خوبی مشاهده کرد.

اینک با سپاس فراوان از رای قاطع نمایندگان محترم به برنامه‌های ارائه شده برای ادامه راهی که از سال ۱۳۹۲ آغاز شده و اعتماد دوباره آنان به این‌جانب برای هدایت و راهبری نظام سلامت کشور، امیدوارم درسایه عزم ملی و همکاری بیش از پیش قوه مقننه، بتوانم به آن‌چه باید، عمل کنم و شرایطی فراهم آورم که شایسته نام بلند جمهوری اسلامی ایران باشد.

فرصت را مغتنم شمرده، به منظور بهره گیری از خرد جمعی برای ارتقای سلامت هموطنان، دست همه اساتید، خبرگان و دلسوزان کشور و ملت شریف ایران را به گرمی می‌فشارم و امیدوارم با طرح دیدگاه‌ها و پیشنهادهای ارزشمند خود، خادمان عرصه سلامت را در ادامه این راه یاری نمایند.

نسخه چاپي ارسال به دوست

يکشنبه ٢٩ مرداد ١٣٩٦ - ١٨:٥٤ / شماره خبر: ١٦٥٠٦٦ / تعداد نمايش: 1993

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج