وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

هم‌اندیشی معاون اجتماعی وزارت بهداشت با رییس فرهنگستان علوم پزشکی


دکتر سید محمدهادی ایازی، معاون اجتماعی وزارت بهداشت امروز (سه شنبه) با دکتر علیرضا مرندی، رییس فرهنگستان علوم پزشکی، دیدار کرد.
به گزارش وبدا، در ابتدای این دیدار دکتر سید محمدهادی ایازی گزارشی از فعالیت‌ها و اقدامات حوزه اجتماعی، ارایه داد.
معاون اجتماعی وزارت بهداشت به اقدامات معاونت اجتماعی در زلزله کرمانشاه و به خصوص نقش خیران برای تقبل هزینه‌های ساخت و تکمیل زیرساخت‌های تخریب‌شده سلامت اشاره کرد و افزود: وزیر و مدیران وزارت بهداشت مهمان خیران در کرمانشاه هستند و برای آغاز ساخت مراکز بهداشتی و درمانی ویران‌شده و آسیب‌دیده از زلزله و امضای تفاهم‌نامه با خیران در این زمینه به کرمانشاه سفر می کنند.
دکتر ایازی تقویت و تداوم همکاری‌های مشترک معاونت اجتماعی با فرهنگستان به خصوص گروه آینده‌نگری سلامت را در راستای اجتماعی شدن سلامت مورد تاکید قرار داد.
براساس این گزارش دکتر مرندی ضمن تشکر از حضور دکتر ایازی و هیات همراه در فرهنگستان از گزارش عملکرد و اقدامات حوزه معاونت اجتماعی وزارت بهداشت تقدیر و تشکر کرد و افزود: تمامی ارکان وزارت بهداشت از وزیر تا همه معاونان و روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی باید از این معاونت نو پا حمایت لازم را به عمل آورند.
رییس فرهنگستان علوم پزشکی نیز بر تداوم همکاری‌های مشترک تاکید کرد و حضور معاونت اجتماعی را در کارگروه‌های مرتبط فرهنگستان خواستار شد.

گفتنی است در پایان دکتر مرندی اعلام کرد که یک ماه حقوق اعضای فرهنگستان برای ایجاد یک خانه بهداشت در مناطق زلزله‌زده اختصاص یافته است./230/205

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٢١ آذر ١٣٩٦ - ١٥:٣٢ / شماره خبر: ١٧٠١٢٥ / تعداد نمايش: 1877

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج