وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

مدیر کل نظارت و اعتباربخشی وزارت بهداشت:

نظارت بر قیمت تمام شده خدمات و تجهیزات را جدی تر از قبل دنبال خواهیم کرد/ اختلافات بین رشته ای و بین صنوف باید کنار گذاشته شود

مدیر کل نظارت و اعتباربخشی وزارت بهداشت با بیان اینکه نظارت بر قیمت تمام شده خدمات و تجهیزات را نیز جدی تر از قبل دنبال خواهیم کرد، گفت: در بخش دولتی این مهم محقق شده است و امیدواریم در بخش خصوصی هم بتوانیم آن را تببین و اجرایی کنیم.


به گزارش وبدا دکتر علیرضا عسگری در جلسه با روسای بیمارستان های خصوصی تهران با بیان اینکه نظارت باید نقطه قوت درمان باشد، گفت: سیستم های نظارتی وزارت بهداشت نباید تضعیف شود، چراکه تضعيف سيستم هاي نظارتي ما باعث ورود نهادهاي ديگر مي شود، اشکال و نحوه برخورد ما در قصور و خطاها تعریف شده است، هیچوقت با آبروی افراد نبايد بازي شود و هدف رفتارسازي بهنجار است.

وی ادامه داد: باید با پرهیز از اختلافات بین رشته ای و تقويت اخلاق حرفه اي و افزايش همدلي وهمراهي صنفي بين انجمن ها، حوزه نظارت را با محوریت حقوق بیمار تقویت کنیم.

دکتر عسگری خاطرنشان کرد: نظارت بر قیمت تمام شده خدمات و تجهیزات را نیز جدی تر از قبل دنبال خواهیم کرد. در بخش دولتی این مهم محقق شده است و امیدواریم در بخش خصوصی هم بتوانیم آن را تببین و اجرایی کنیم. /207/219

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٢٧ دی ١٣٩٦ - ١٤:٠٤ / شماره خبر: ١٧١٧٠٧ / تعداد نمايش: 2032

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج