وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

بازدید معاون درمان وزارت بهداشت از مرکز آموزشی درمانی شهید اکبرآبادی تهران
معاون درمان وزارت بهداشت روز گذشته از مرکز آموزشی درمانی شهید اکبرآبادی و بیمارستان های تابعه دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی بازدید کرد.به گزارش وبدا، روز گذشته دکتر قاسم جان بابایی از بخش های مختلف این مرکز از جمله NICU, POSTNICU ،LDR و بخش های پاراکلینیک، آزمایشگاه، رادیولوژی و بخش ژنتیک بازدید کرد.


معاون درمان وزارت بهداشت ضمن بازدید از بخش های مختلف این بیمارستان، در نشستی با حضور مسئولان و تعدادی از اعضای هیات علمی این بیمارستان، پیرامون مشکلات این بیمارستان به بحث و تبادل نظر پرداختند.

براساس این گزارش، معاون درمان وزارت بهداشت همچنین از بیمارستان های تابعه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از جمله، بیمارستان های شهید مفتح ورامین، شهید ستاری پیشوا، زعیم پاکدشت، شهدای پاکدشت، مهدیه و شهدای گمنام نیز بازدید کرد.دکتر جان بابایی ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و عیادت از بیماران بستری و گفتگو با پرسنل بخش های بیمارستانی، وضعیت تجهیزاتی و درمانی مراکز درمانی را با حضور مدیران شبکه بهداشت و درمان، روسا، مدیران و مسئولین بیمارستانی مورد بررسی قرار داد.


وی با حضور در بیمارستان شهرستان های ورامین، پیشوا و پاکدشت، با اشاره به توان بیمارستان ها در ارائه خدمات درمانی ویژه، بر توزیع مناسب خدمات درمانی در بیمارستان های همجوار تاکید کرد و حمایت این معاونت را در تجهیز و تامین نیروی درمانی و تسریع در افتتاح بیمارستان شهید ستاری پیشوا اعلام کرد.


وی در بازدید از بیمارستان شهدای گمنام با ابراز رضایتمندی از بهسازی فضاهای درمانی در بیمارستان های دانشگاه خاطرنشان کرد: برای بهبود وضعیت و افزایش خدمت رسانی به شهروندان، وزارت بهداشت پشتیبان دانشگاه هاست؛ ولی نباید از توان بخش خصوصی غافل شد.


همچنین معاون درمان وزارت بهداشت در نشستی با مدیر درمان معاونت درمان، مدیران حوزه معاونت و رئیس، مدیران و تعدادی از اعضا هیات علمی این بیمارستان پیرامون مباحث درمانی به بحث و تبادل نظر پرداختند./207
/119

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٢ اسفند ١٣٩٦ - ١٦:٠٢ / شماره خبر: ١٧٣٤٢٤ / تعداد نمايش: 1639

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج