وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

مدیرکل خیرین و موسسات خیریه سلامت وزارت بهداشت خبر داد:

برگزاری سومین نشست مدیران و کارشناسان موسسات خیریه و خیرین دانشگاههای علوم پزشکی

مدیرکل خیرین و موسسات خیریه سلامت وزارت بهداشت گفت: سومین نشست کارشناسان و مدیران حوزه موسسات خیریه و خیرین سلامت دانشگاههای علوم پزشکی کشور در تاریخ 8 و 9 اسفند ماه در محل موسسه آموزش مدیران نظام سلامت در منطقه آزاد کیش برگزار می شود.
 
 
به گزارش وبدا، دکتر محمد نصیری، با اعلام این خبر، گفت: این نشست با هدف بررسی روند فعالیت های سال جاری حوزه مشارکت های اجتماعی دانشگاهها و همچنین هم اندیشی برنامه های سال 1397 این اداره کل با همکاران دانشگاهها و دانشکده های علوم پزشکی انجام می شود.
 
 
مدیرکل خیرین و موسسات خیریه سلامت وزارت بهداشت ادامه داد: در این نشست دو روزه که با حضور 90 نفر از نمایندگان دانشگاهها و دانشکده های علوم پزشکی برگزار می شود، سخنرانانی از مدیران ارشد وزارت بهداشت، وزارت کشور و سازمان اوقاف و امور خیریه در افتتاحیه و اختتامیه نشست حضور خواهند داشت. 
 
 
وی برگزاری کارگاه آموزشی برنامه عملیاتی و بررسی آیین نامه راه اندازی و تمدید مراکز خیریه درمانی و همچنین بررسی ماده 172 قانون مالیات مستقیم در خصوص موسسات و مراکز خیریه را از دیگر برنامه های  نشست سوم مطرح کرد.
 
 
گفتنی است با وقوع زلزله کرمانشاه، کارشناسان و مدیران حوزه خیرین و موسسات خیریه دانشگاهها و دانشکده های علوم پزشکی در کنار همکاران اداره کل خیریه و موسسات خیریه سلامت ستاد وزارت بهداشت، نقش اثرگذاری را در خلق حماسه عظیم مشارکت خیرین و موسسات خیریه در خدمات رسانی به 280 نفر مصدوم اعزامی از کرمانشاه و همچنین مشارکت در ساخت 62 خانه و 18 مرکز جامع سلامت مناطق زلزله زده داشتند و در این نشست، کارگاه الگوی موفق نیز با حضور کارشناسان مدیریت بحران و همچنین نمایندگانی از دانشگاه های علوم پزشکی کرمانشاه و کرمان برگزار می شود./۲۰۷

نسخه چاپي ارسال به دوست

پنج شنبه ٣ اسفند ١٣٩٦ - ١٠:٤٥ / شماره خبر: ١٧٣٤٣٨ / تعداد نمايش: 1355

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج