وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بازدید کرد/ نشست با نمایندگان شوراهای صنفی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

در ادامه سلسله بازدیدهای معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و هیات همراه از دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، دکتر محمد رضا فراهانی امروز چهارشنبه از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بازدید کرد.

به گزارش وبدا، دکتر محمد رضا فراهانی در بدو ورود به دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور در مزار شهید گمنام آرمیده در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، با قرائت فاتحه و نثار گل با آرمان‌های شهدا تجدید میثاق کرد.

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در نشستی با معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، مدیران فرهنگی و دانشجویی و همچنین کارشناسان و کارکنان این معاونت دیدار کرد و ضمن استماع گزارش عملکرد این معاونت در حوزه‌های مختلف فرهنگی، صنفی، رفاهی و آموزشی از نزدیک با مسائل و مشکلات این دانشگاه آشنا شدند.

در ادامه دکتر فراهانی در نشستی جداگانه با نمایندگان شوراهای صنفی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به گفت وگو خواهد نشست و ضمن شنیدن سخنان نمایندگان شوراهای صنفی و آشنا شدن با مشکلات و مسائل آنها در حوزه خود، به ارایه راهکارهای لازم جهت بهبود سطح کیفی فعالیت‌های این شورا می‌پردازد.

نشست با نمایندگان کانون‌های فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، برگزاری جلسه مجزا با نمایندگان تشکل‌های اسلامی به تفکیک طیف‌های مختلف از جمله بسیج و انجمن اسلامی دانشجویان مستقل از دیگر برنامه‌های این سفر یک روزه است./224/205

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٢٣ اسفند ١٣٩٦ - ١٢:١٦ / شماره خبر: ١٧٤٤١٥ / تعداد نمايش: 1308

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج