وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

قائم مقام وزیر بهداشت در امور بین الملل خبر داد:

برگزاری ششمین اجلاس کشوری معاونین و مدیران بین الملل دانشگاه های علوم پزشکی و سازمان های تابعه

دکتر اسدی لاری گفت: وزیر بهداشت بیشترین حمایت را از توسعه همکاری های بین المللی بخش سلامت داشتند و با اهتمام ویژه ای تعاملات بین المللی را دنبال می نمایند.

به گزارش وبدا، ششمین اجلاس کشوری معاونین و مدیران بین الملل دانشگاه های علوم پزشکی و سازمان های تابعه روز چهارشنبه ، با حضور دکتر لاریجانی معاون آموزشی ، دکتر آخوند زاده قائم مقام معاونت تحقیقات و فناوری و دکتر عسگری مدیر کل نظارت و اعتبار بخشی درمان وزارت بهداشت به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی ایران آغاز شد.

به گزارش وبدا، دکتر محسن اسدی لاری در ابتدای این نشست ضمن تشکر از حضور همکاران از سراسر کشور و حضور سخنرانان اجلاس در خصوص اهداف اجلاس گفت : توسعه همکاری های بین المللی در سطح دانشگاه ها و سازمان های وابسته یکی از برنامه های مهم وزارت بهداشت محسوب شده و با دعوت از دکتر لاریجانی در جریان چشم انداز و برنامه های بین المللی سازی حوزه آموزش پزشکی قرار خواهیم گرفت.

وی افزود موضوع همکاری های بین المللی در حوزه تحقیقات و فناوری های سلامت نیز یکی دیگر از بخش های مهم حوزه بین الملل بوده که با دعوت از دکتر آخوندزاده قائم مقام معاونت تحقیقات و فناوری وزارت نیز از چشم انداز و برنامه های ذیربط در سال 97 اطلاع خواهیم یافت.

قائم مقام وزیر بهداشت در امور بین الملل همچنین بر موضوع گردشگری سلامت تاکید کرده و گفت امروز همچنین میزبان مدیر کل نظارت و اعتبار بخشی درمان خواهیم بود تا در خصوص چشم انداز و برنامه های آن در سال 97 بحث و تبادل نظر نمائیم.

وی در ادامه گفت: در این اجلاس آخرین تجارب موفق دانشگاه ها و سازمانهای وابسته را به اشتراک خواهیم گذاشت تا همه همکاران در سال آتی مورد بهره برداری قرار دهند.

نسخه چاپي ارسال به دوست

چهارشنبه ٢٣ اسفند ١٣٩٦ - ١٢:١٩ / شماره خبر: ١٧٤٤١٦ / تعداد نمايش: 1483

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج