وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد:

دانشگاه علوم پزشکی مشهد، 900 میلیارد تومان از سازمان های بیمه گر مطالبه دارد

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: دانشگاه علوم پزشکی مشهد از سازمان های بیمه گر، حدود 900 میلیارد تومان مطالبه دارد اما حرفه پزشکی با سایر حرَف تفاوت دارد و خدمات این حوزه به هیچ عنوان متوقف نمی شود.

دکتر محمد رضا دارابی در گفتگو با خبرنگار وبدا، با بیان این مطلب، اظهار داشت: به تدریج بدهی خود به پرسنل و تامین کنندگان دارو و تجهیزات پزشکی را پرداخت می کنیم و امیدواریم که مطالبات ما پرداخت شود تا بدهی خودمان به پرسنل و تامین کنندگان دارو و تجهیزات پزشکی را پرداخت کنیم.

وی اساس کار دانشگاه علوم پزشکی مشهد را اجرای برنامه عملیاتی عنوان کرد و افزود: هر یک از معاونین دانشگاه، موظف شده اند که 5 مورد از اولویت های خود را مشخص کنند اما تاکید مهم و اساسی ما بر تکمیل اورژانس های بیمارستانی در تمام شهرهای خراسان رضوی است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد خاطرنشان کرد: اورژانس ها، چشم و چراغ دانشگاه هستند و بیماری که به آن مراجعه می کند باید اطمینان داشته باشد که بهترین پزشکان، پرستاران و بهیاران در آن ارائه خدمت می کنند.

دکتر دارابی تاکید کرد: اگر در اورژانس های بیمارستانی بتوانیم رضایتمندی مردم را افزایش دهیم می توانیم شاهد رضایتمندی در بخش های بیمارستانی نیز باشیم.

وی یادآور شد: استان خراسان رضوی به 7 هزار و شهر مقدس مشهد به دو هزار تخت بیمارستانی نیاز دارد و در سال 97 به دنبال ساخت بیمارستان 540 تختخوابی در شرق، 320 تختخوابی در شمال و 1000 تختخوابی در غرب و جنوب شهر مشهد مقدس هستیم که در صورت ساخت این بیمارستانها، بخشی از مشکلات مردم کاهش می یابد./206

نسخه چاپي ارسال به دوست

جمعه ٣ فروردين ١٣٩٧ - ١١:١٥ / شماره خبر: ١٧٤٥٦٥ / تعداد نمايش: 1374

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج