وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

انجام بیش از 545 هزار مورد بازرسی بهداشت محیط از ابتدای برنامه سلامت نوروزی تا 28 اسفندماه

مسئول برنامه سلامت نوروزی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت گفت: اکیپ های بازرسی بهداشت محیط وزارت بهداشت از 15 اسفند تا پایان روز 28 اسفند 96 در مجموع بیش از 545 هزار مورد بازرسی از مراکز و اماکن و سامانه های آبرسانی داشته اند.

مهندس سید رضا غلامی در گفتگو با خبرنگار وبدا، با اعلام این خبر، اظهار داشت: در این مدت، 9 هزار و 600 مورد بازدید بهداشت محیطی از مراکز و اماکن بین راهی انجام شده و 4 هزار و 500 مرکز و اماکن متخلف بهداشتی به مراجع قضایی معرفی شده اند.

وی از تعطیلی یک هزار و 44 مورد از محل های متخلف بهداشتی در مدت یاد شده خبر داد و گفت: اکیپ های بازرسی بهداشت محیط وزارت بهداشت 6 هزار و 472 مورد بازدید مشترک با سایر دستگاه های اجرایی به ویژه تعزیرات حکومتی داشته اند.

مسئول برنامه سلامت نوروزی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: در این مدت بیش از 168 هزار مورد سنجش با تجهیزات پرتابل بازرسی انجام شده است.

مهندس غلامی میزان مواد غذایی غیر بهداشتی و فاسد معدوم شده از آغاز برنامه سلامت نوروزی را 345 تن عنوان کرد و گفت: همچنین در این مدت 23 هزار مورد اخطار برای رفع نواقص بهداشتی صادر شده است./206

نسخه چاپي ارسال به دوست

سه شنبه ٢٩ اسفند ١٣٩٦ - ١٩:٢٠ / شماره خبر: ١٧٤٧٠٥ / تعداد نمايش: 1438

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج