وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

معاون کل وزیر بهداشت در بازديد از پروژه های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز:

توسعه پرديس دانشگاه و پروژه هاي عمراني در تبريز، نيازمند حمايت دولت

دکتر حریرچی گفت: پیشرفتهای عمرانی و توسعه ای دانشگاه علوم پزشکی تبریز در چهار سال اخیر در زمینه هاي بهداشتی  درمانی، آموزش، پژوهش و فرهنگی دانشجویی خیره کننده و بسیار خوب بوده است.

 

به گزارش وبدا، دكتر ايرج حريرچي،  معاون كل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در تبريز با بیان این مطلب افزود: با برنامه ریزي انجام شده و دست آوردهای حاصله، علاوه بر پاسخگویی به نیازهای فعلی مردم خصوصا فقرا و افراد نیازمند برای توسعه در آینده هم برنامه ریزی و اقدام عملیاتی انجام شده است.

معاون کل وزارت بهداشت توسعه پردیس دانشگاه و تثبیت مالکیت و تملک چند صد هکتار زمین مناسب در سطح مرکز استان وشهرستانها را بدون هزینه کرد مالی یا هزینه اندک و آغاز و پیشرقت پروژه های بزرگ از منابع متنوع را در زمره این اقدامات اعلام کرد.

معاون کل وزارت بهداشت در پایان ابراز امیدواری کرد که با حمایت بیشتر دولت و مجلس روند موفق خدمت رسانی به مردم در حوزه سلامت در سراسر کشور تداوم و توسعه یابد و هم زمان با تامین منابع لازم برای اداره امور بهداشت درمانی و آموزشی و پژوهشی دانشگاه های علوپزشکی، حمایت سازمان برنامه و بودجه با تکیه بر منابع ملی از اقدامات توسعه ایی و عمرانی حوزه سلامت که در همه استانهای کشور با موفقیت در حال انجام است، شدت بیشتری پیدا کند.

 

نسخه چاپي ارسال به دوست

جمعه ٢٤ فروردين ١٣٩٧ - ١٦:٣٥ / شماره خبر: ١٧٥٣٣٧ / تعداد نمايش: 1629

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج